Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Puriņa - Liberte dalās ar elpu aizraujošiem kadriem no atvaļinājuma

Katrna Puriņa - Liberte, "STV Pirmā! šova "Kad viņas satiekas" ekrānšāviņš

Katrna Puriņa - Liberte, "STV Pirmā! šova "Kad viņas satiekas" ekrānšāviņš

TV šova "Latvijas princese" pirmās sezonas uzvarētāja, influencere un ginekoloģe Katrīna Puriņa - Liberte ir devusies pelnītā atpūtā uz saulaino Itāliju: "Iespējams, kādā no iepriekšējām dzīvēm esmu bijusi Džuljeta, jo staigājot par Veronu, man šķita, ka te ir būts, viss pazīstams un mīļš. Un neticiet tiem, kuri saka, ka Venēcijai vai Veronai vajag vienu, divas dienas, jo ilgāk tur neesot ko darīt… Katrai no šīm skaistajām pilsētām es dotu daudz vairāk laika sajušanai, iepazīšanai, saprašanai. Tā padomājot un iepazīstot sevi, kaut kas jau manī no Džuljetas vēl ir šodienā."

Viņa dalījās arī ar atziņu, ka ikdienā tomēr ir pārāk noslogota - atpūsties vajadzētu biežāk: "Pēc divām nedēļām atgriezīsimies manā “mājas 10%, pārslodze darbā 90%” ikdienas dzīvē ar postiem vienreiz nedēļā. Bet nu atziņu es esmu guvusi - cilvēkam ir noteikti jāatpūšās vairāk nekā man, kas izmanto gadā tikai divas nedēļas atvaļinājumam. Ehhh."

https://www.instagram.com/p/CRQyixSJJHW/

https://www.instagram.com/p/CRR7wR0pxG0/

https://www.instagram.com/p/CRTUSCspJmk/

https://www.instagram.com/p/CRTo0YqJXzF/

https://www.instagram.com/p/CRWz2XbJGJm/

Zemāk skaties video, kurā Katrīna stāsta par to, kāda, viņaspāt, būtiska īpašība pietrūkst latviešu vīriešiem! Vairāk par savām mīļākajām slavenībām meklē 1188 Play.

Turpini lasīt:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...