Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Raksti – noderīgi padomraksti, reklāmraksti

Reklāmraksti, Photo by Anna Demianenko on Unsplash

Reklāmraksti, Photo by Anna Demianenko on Unsplash

Neatkarīgi no tā, cik interesantu vai aizraujošu pakalpojumu Tu sniedz un cik labi izstrādāta ir šī produkta lapa ,vai cik daudz vērtīgu faktu par Tevi var uzzināt Tava uzņēmuma mājaslapā – maz ticams, ka daudzi cilvēki ienāks palasīt vai dalīties ar šāda veida saturu.

Cilvēki labprātāk lasīs viņiem aktuālas tēmas, rakstus, kaut ko, par ko viņiem ir viedoklis vai par ko viņi interesējas. Tādēļ, veidojot satura mārketinga stratēģiju, ir jāparedz arī saišu veidošana uz savu portālu. Par šo jautājumu ir jādomā ilgtermiņā.

Vislabāk ir sākt ar interesantu, uz viedokli balstīta satura izveidošanu. Ja tā būs – tad cilvēki ar to dalīsies un pamazām šis saturs piesaistīs arī informāciju Tev un Tava uzņēmuma pakalpojumam. Veidosies atpazīstamība, asociācijas.

Protams, Tev ir iespēja arī izmantot klaju reklāmu, taču šādos gadījumos atceries, ka klaja reklāma nav tas saturs, ko cilvēki labprāt pārlasa pie kafijas tases. Lasītājiem patīk pašiem izvēlēties savu attieksmi un viedokli pret informāciju – tādēļ interesantāki būs tādiem raksti, kas nav klaji reklamējoši.

Ja rakstu rakstīsi pats – nepiemirsti to veidot SEO principiem atbilstošā manierē. Mēs esam sagatavojuši arī dažus ieteikumus, ar ko sākt.( Par to vairāk – atsevišķā rakstā.)

Tomēr – Tu vari to uzticēt mums, 1188.lv komandai – mums ir pieredze lietotājiem draudzīga un noderīga satura veidošanā. Mēs sazināsimies ar Tevi, pārrunāsim tēmas, kas tev aktuālas, veiksim interviju, kā arī uzrakstīsim un publicēsim to visu interneta lietotājiem draudzīgā manierē.

Mūsu auditorija ir plaša un ieinteresēta - ne velti 2019.gadā esam bijuši TOP1 meklētākais zīmols Google trends reitingos.


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...