Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Rakstniecei Karīnai Račko pēc šķiršanās pielūdzēju netrūkst

Karīna Račko, ekrānšāviņš 1188 Play

Karīna Račko, ekrānšāviņš 1188 Play

Populārā erotisko bestselleru autore Karīna Račko praktiski vienlaicīgi ar savas septītās grāmatas “Es neesmu tava” iznākšanu publiski paziņoja par šķiršanos no vīra Kristapa Račko. Viesojoties kanāla 360TV raidījumā “Pasaki to skaļi,” rakstniece atklājusi savu skatījumu un publiski komentējusi, kāpēc izjuka viņas šķietami laimīgā desmit gadus ilgā kopdzīve?

Karīna atzīst, ka reiz tiešām ar vīru kopā bijusi laimīga. Abi satikušies ļoti jauni, tikai nedaudz pēc divdesmit gadu vecuma un toreiz tiešām bijuši saderīgs pāris. Kopā pavadīti vairāki skaisti gadi un pasaulē nākusi meita, tomēr kādā brīdī katrs no laulātajiem aizgājis savā virzienā. Karīna jau vairākus gadus laulībā nav jutusies laimīga, tomēr, kā jau tas nereti gadās, saņemties izšķirošajam solim nav bijis viegli.

“Man bija bail aiziet, galvenokārt, bērna dēļ – nu kā tas būs, tagad es būšu tā, kas izjaukusi ģimeni, un kaut kā es ieciklējos uz to, ka – nu neko, ir jāiztur, jāizcieš. Nu bija kaut kāds lūzuma punkts, kad es sapratu, ka nu gan viss – vairs tas tā nevar turpināties, man ir jāiet prom. Tad arī savācu mantas, savācu savus labutēnus, ieliku mašīnā un aizbraucu prom.”

Kas tad īsti bija šis lūzuma punkts? Rakstniece neslēpj, ka viņai kā mākslinieciskai dvēselei cilvēkos svarīgs ir dziļums, briedums, eksistenciālas vērtības, ne tikai “muskuļi un nauda”. Viņa gribējusi būt brīva, tā arī aizgājusi un negrasās cīnīties par mantu vai tiesāties, jo naudu vienmēr var nopelnīt. Turklāt, skaidrs, ka Karīnai pielūdzēju netrūkst – mēļo, ka viņa uzsākusi jaunas attiecības, taču “Pasaki to skaļi” studijā atklāj, ka nesen pat kāds kungs bijis gatavs ļaut izraut zobu bez anestēzijas, lai tik varētu iepazīties ar Karīnu.

Sarunas noslēgumā Karīna atzīst, ka ir vīram pateicīga par meitu, par izaugsmi un morālo atbalstu, kuru viņš nekad nav liedzis.

“Pasaki to skaļi” skaties trešdienu vakaros plkst. 21:00 kanālā 360TV un jebkurā ērtā laikā 1188 Play.

Citus stāstus par slavenību šķiršanās peripetijām lasi šeit:


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...