Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Ramona Petraviča labdarības izsolē iegādājas gleznu

Ramona Petraviča, 1188 Play ekrānšāviņš

Ramona Petraviča, 1188 Play ekrānšāviņš

Raidījuma “Slavenības. Bez filtra” dzīvesstila reportiere Baiba Klints šoreiz devusies uz labdarības balli Latviešu biedrības namā. Cita starpā pasākuma programmā paredzēta arī mākslas darbu izsole, kurā visi iegūtie līdzekļi tiks ziedoti Latvijā dzīvojošajiem ukraiņu bērniem.

Kā jau šādos pasākumos ierasts, Baiba sastop ne vienu vien sabiedrībā pazīstamu slavenību. Piemēram, bijusī Saeimas deputāte un ministre Ramona Petraviča pirms izsoles stāsta, ka droši vien pati pirks tikai loterijas biļetes, dalību izsolē atstājot vīra ziņā. Tomēr, notikumiem attīstoties tālāk, izrādās, ka Ramona ir tikusi arī pie gleznas, kas turklāt ļoti harmonē ar viņas izvēlēto balles tērpu.

Bet vēl satraucošāka intriga tikmēr ir savijusies ap kādu citu izsoles darbu, kura divdomīgi pikantā kompozīcija sagādā neērtu mulsumu daudziem balles dalībniekiem. Tiek izteiktas prognozes, ka diez vai kāds būs tik drosmīgs, lai par šo gleznu kaut ko solītu. Tomēr skeptiķu bažām nav pamata – par gleznas laimīgo īpašnieku kļūst kāds kungs stipri jautrā prātā, kurš savu sajūsmu nekavējas paust arī daiļajai raidījuma reportierei, izrādot viņai pastiprinātu uzmanību.

Ielūkoties šādu pasākumu notikumos kaut “pa durvju šķirbiņu” allaž ir aizraujoši. Nu tāda iespēja ir arī jums, noskatoties šo video!

Skatieties arī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...