Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Ramona Petraviča pie titula “seksīgākā politiķe” tikusi uzreiz pēc ienākšanas Saeimā

Ramona Petraviča, 1188 Play ekrānšāviņš

Ramona Petraviča, 1188 Play ekrānšāviņš

“Es nekad dzīvē neesmu izgājusi uz ielas treniņtērpā, nekad! Arī botas man ir tikai sportošanai” – savu elegances esenci pauž politiķe Ramona Petraviča, kuras sievišķīgais ģērbšanās stils, šķiet, ir izpelnījies ne mazāku ievērību, kā pūliņi tautas labklājības druvā.

Šoreiz raidījums “Kad viņas satiekas” ne tikai viesojas politiķes gaišajā un omulīgajā Rīgas dzīvoklī, bet arī bauda pašas saimnieces ceptos pīrādziņus. “Darboties virtuvē man ļoti patīk, tikai laika tam daudz neatliek. Brīvdienās gan cenšos kaut ko pagatavot” – vēl vienu savu sievišķīgās būtības šķautni atklāj Ramona. Viņas dzīves ritms šajā posmā ir diezgan saspringts, jāpaspēj daudz, tāpēc arī saposties pirms došanās no mājas enerģiskā sieviete iemācījusies rekordīsā laikā, rītos pie spoguļa pavadot ne vairāk par desmit minūtēm.

Sarunas neizbēgami noved arī pie Ramonas spilgtā, politiķu videi neraksturīgā vizuālā tēla – īsajiem svārkiem, augstajiem papēžiem, “seksīgākās deputātes” neoficiālā titula un protams, pie slavenās “Kluba” foto sesijas. “Es to darīju, lai parādītu, ka esmu tāda pati sieviete, kā visas, bet amatiem un tamlīdzīgām lietām dzīvē vispār ir maza nozīme” – saka bijusī Labklājības ministre.

Par to, kā Ramona uztver savā virzienā vērsto kritiku un neizpratni, un vai jaunās paaudzes domāšanas veids ir atšķirīgs no postpadomju cilvēkiem, uzzināsit, noskatoties 1188 Play video!

Skatieties arī:

Uģis Kuģis ir šokēts par Ramonas Petravičas uzdrīkstēšanos

Ko par Petravičas pikanto foto sesiju domā viņas vīrs?

Ramona Petraviča uzņem viesos "Vakariņš ar savējiem" dalībniekus


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...