Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Rentbus: laba izvēle piesātinātajā transporta nomas tirgū

Auto noma, Rentbus

Jebkāda auto nomas tirgus ir pietiekami piesātināts. Tajā atrodas daudz iespējamo pakalpojumu sniedzēju, taču kā izvēlēties kvalitatīvāko? Ja meklē labu mikroautobusu par pieņemamu cenu, tad viena no labākajām opcijām tirgū būs uzņēmuma ‘’Rentbus’’ piedāvātie spēkrati. Ielūkosies vairāk, kāpēc tā.

Mikroautobusu noma kopš 2010. gada

Uzņēmums ‘’Rentbus’’ ar automašīnu iznomāšanu nodarbojas jau kopš 2010. gada. Pieredze un ilglaicīga darbība tirgū liecina, ka uzņēmumam izveidojies lojālu klientu loks, kā arī tam ir svarīga katra klienta labsajūta. Tieši tas ir nozīmīgi automašīnas nomas biznesā, kurā galvenokārt klienta un pakalpojuma sniedzēja darījuma attiecības ir īstermiņa.

‘’Rentbus’’ potenciālajiem klientiem piedāvā divu veidu mikroautobusu iznomāšana – viena opcija ir ar astoņām sēdvietām, bet cita ar divas reizes lielāku sēdvietu ietilpību (16). Ja tevi interesē izīrēt vieglo automašīnu, tad arī šāda iespēja pastāv, piedāvājumā esot Mercedes Benz S-Class Long markas automašīnām.

Automašīnu nomas tirgū var atrast daudz uzņēmumu. Patērētāji interesējas pārsvarā par īstermiņa iznomāšanu biznesa brauciena, atvaļinājuma pavadīšanai, vai tūristi, kuri devušies uz Latviju, meklē iespējas pēc iespējas efektīvāk apmeklēt vairāk apskates objektu kā tikai tos, kuri pieejami Latvijas galvaspilsētā. Kā neapmaldīties piedāvājumu gūzmā un neiekrist uz tirgotāju, kurš par labu cenu iebrāķē sliktas kvalitātes auto?

Vispirms – ne vienmēr laba cena garantē tikpat labu servisu un labu kvalitātes auto. Viens no ieteikumiem būtu nerezervēt auto tikai no fotogrāfijām internetā, bet sazināties ar pakalpojuma sniedzēju un iegūt visu nepieciešamo informāciju, kuru vēlies uzzināt, ieskaitot to, kādu automašīnu ir iespējams iznomāt.

Transfēri un kāzu auto

Bez klasiskās automašīnu un mikroautobusu iznomāšanas ‘’Rentbus’’ patērētājiem piedāvā transfēru pakalpojumus un pasažieru pārvadājumus. Transfērs būs noderīgs tajos brīžos, kad vēlēsieties nomāt auto ar vadītāju. Šis ir praktisks pakalpojums, jo, piemēram, kādēļ sevi lieki noslogot atvaļinājuma laikā? Prasmīgs auto vadītājs, kurš, pie tam, pārzina maršrutu un auto vadību, ir gudra un pavisam droša izvēle. Gadījumā, ja ir nepieciešams vienkārši nogādāt mantas galamērķī – lidostā, ostā vai kur citur, arī to ‘’Rentbus’’ spēj piedāvāt.

Transfērs ir iespējams ne tikai Latvijas, bet arī Baltijas teritorijā. Par atsevišķu maršrutu transfēra cenām jāsazinās ar uzņēmumu atsevišķi, taču jebkurā piedāvātajā cenā ietilpst degviela, autovadītāja pakalpojumi un izvēlētais auto. Ja tevi ir ieinteresējis unikālais piedāvājums, tad jautā individuāli, zvanot vai rakstot e-pasta ziņu uz uzņēmuma pieejamajiem kontaktiem.

Pasažieru pārvadājumu ziņā pastāv iespēja ar pakalpojuma nodrošināšanu astoņu, 17 un pat 30 cilvēku vienlaicīgai pārvadāšanai. Tas nozīmē, ka, ja plānojas kāds grupas brauciens, piemēram, no skolas, uzņēmuma vai cita kolektīva, tad ‘’RentBus’’ par saprātīgu izcenojumu var piedāvāt labākos mikroautobusus ar kvalitatīva līmeņa šoferiem.

Savukārt katra pāra īpašajā - kāzu dienā ir iespējams nomāt kāzu auto. Piedāvājumā iespējams īrēt premium klases BMW 730d long automašīnu, Mercedes Benz S-klases W22 long automašīnu un Volkswagen Touareg. Jebkurā gadījumā, ja plāno kāzas, bet trūkst auto, ieskaties ‘’Rentbus’’ piedāvājumā.

Kur meklēt?

Uzņēmums ‘’Rentbus’’ atrodas Rīgā, Prūšu ielā 4. Tā birojs strādā no pirmdienas līdz sestdienai. Darbadienās uzņēmuma darbalaiks ir no plkst. 9:00 līdz 19:00, bet sestdienās no plkst. 10:00 līdz 15:00.

Ja tevi, tavu kolektīvu vai draugu loku ir ieinteresējis automašīnu iznomāšana, transfēra iespējamība vai pasažieru pārvadājumi, sazinies ar ‘’Rentbus’’, kas ir ilglaicīgs spēlētājs šajā nozarē. Zvani uz telefona numuriem +371 26768000 un +371 20115552, vai raksti uz e-pasta adresi dizabele@inbox.lv. Sazinoties, uzzināsi visas iespējamās piedāvājuma detaļas un varēsi ātri vien panākt vienošanos par sadarbību!

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...