Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Romāns ar nepilngadīgo - Patrisha par attiecībām ar 13 gadus vecāku vīrieti

Patrisha, "Youtube" šova "Pāļa bazars" ekrānšāviņš

Patrisha, "Youtube" šova "Pāļa bazars" ekrānšāviņš

Dziedātāja Patrisha jeb Patrīcija Ksenija Cuprijanoviča 25.jūnijā svin savu 20 dzimšanas dienu. Pirms tās viņa viesojās pie supergrupas "Singapūras satīns" dalībnieka un šova "Balss maskā" žūrijas locekļa Jāņa Krīvēna, "Youtube" šova "Pāļa bazars" vadītāja, lai vienu pēc otra baudītu ar vien stiprākus dzērienus un atbildētu uz arvien intīmākiem jautājumiem. Viens no tiem, protams, bija par viņas un drauga, "Triana park" bundzinieka Edgara Viļuma lielo gadu starpību.

Un šī starpība ir liela - 13 gadi, turklāt meitene ar izskatīgo vīrieti sāka tikties, kad viņai bija vien 15 gadu: "Mēs esam jau kopā vairāk kā četrus gadus. Ir bijuši kāpumi un ir bijuši kritumi - tieši tāpat, kā jebkurās citās normālās attiecībās. Svarīgi laikam ir nevis plinti mest krūmos, bet gan, ja mīli šo cilvēku, atrisināt šīs te problemātiskās situācijas. Ja tu viņas spēj atrisināt, tad labi. Mēs mēģinām to visu tā."

Viņi sapazinās netīšām - kādā TV šovā: "Mēs arī sākumā to baigi neafišējām, jo tomēr uztraucāmies, ko citi varētu padomāt, kaut arī man ģimenē draugos arī ir cilvēki ar diezgan lielu vecuma starpību. Un cik kolosālas ir tās ģimenes! Tam nav vispār nekādas nozīmes." Abu vecāki jauniešu attiecības uztvēra mierīgi: "Es savai mammai uzreiz pateicu, ka nebūšu kopā ar savu vienaudzi, jo man patīk vecāki vīrieši. Mēs ar Edgaru arī esam runājuši par to, kāpēc viņš meta uz mani acis. Bija tā, ka tad, kad man bija 15, viņš domāja, ka man ir vismaz 23. Es izskatījos vecāka, ar apkārtējiem komunicēju kā nobriedis cilvēks. Iespējams, tas arī bija iemesls, kāpēc man bija problēmas ar vienaudžiem skolā." Patrīcijas dzīve iepazīšanās laikā bija grūta - viņu skolā apcēla. Meitene bija gatava padoties, bet viņš viņu tik labi saprata un atbalstīja, ka viss notika pats no sevis: "Esmu priecīga."

Noskaties arī epizodi kanāla 360TV šova "Pasaki to skaļi" epizodi, kurā viesojas Patrisha. Vairāk meklē 1188 Play!

Ieskaties arī šeit!

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...