Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Rudens ceļojums uz Zemgali gardēžiem

Foto: "Rožmalas"

Dizaina viesnīca ar koncepta restorānu, kas turklāt piedāvā arī branču jeb vēlās brokastis – izklausās pēc lielpilsētas luksusa, vai ne? Bet tā nebūt nav. Viesu nams un atpūtas komplekss “Rožmalas” piedāvā to visu un vēl vairāk Zemgalē, Bauskas tuvumā. Tādēļ atpūtu pie dabas vai ekskursiju pa Bausku un tās apkārtni iespējams noslēgt ar īpaši komfortablu un izsmalcinātu vakaru koncepta restorānā un nakšņošanu viesnīcā “Rožmalas”!

Koncepta restorāns

Viesnīcas “Rožmalas” restorāns piedāvā izsmalcinātu, šefpavāra Ingmāra Ladiga īpašu sagatavotu ēdienkarti maltītei jebkurā dienas laikā, kā arī izcilu itāļu kafiju. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties baudīt vēlās brokastis ar ģimeni vai draugiem, romantiskas vakariņas divatā, vai nodrošināt plašu banketu savam uzņēmumam, tā būs lieliska izvēle! Noteikti vērts painteresēties par īpašajiem tematiskajiem pasākumiem, ko organizē restorāns: bērnu rītiem, meistarklasēm un citiem. Restorāns piedāvā saviem izvēlīgākajiem klientiem gan atsevišķu ēdienkarti, gan arī rotaļu istabu un laukumu.

Varam pačukstēt, ka pa restorāna logu paveras skats uz atpūtas kompleksa “Rožmalas” īpašo dārgumu – 150 gadus vecajām Ribbes vējdzirnavām. Patīkamos laikapstākļos pieejama arī terase līdz 50 apmeklētājiem.

Dizaina viesnīca

Triju zvaigžņu viesnīcā īpaši piedomāts pie daudzveidīga interjera un funkcionalitātes jebkurām klienta vajadzībām un gaumei. Viesnīcā ir skaisti numuriņi ar kamīnu, divstāvīgi numuriņi, kā arī numuriņi, kas piemēroti cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Jebkurā numuriņā garantēts skaists skats pa logu uz latvisku un harmonisku ainavu!

Atpūtas kompleksā “Rožmalas” piedāvājumā arī svaigi atjaunotu brīvdienu māju “Zeļļi” ar četriem numuriem tiem, kuri novērtē savrupību un ekonomisku ceļošanu.

“Rožmalas” piedāvā arī spa rituālus, pirts, āra kubla un burbuļvannas iespējas īpaši nogurušajiem ceļiniekiem un atpūtniekiem.

Īsi sakot, Zemgalē tiešām ir kāda brīnišķīga vieta, kur nakšņot, garšīgi pavakariņot vai brokastot. Neatkarīgi no tā, vai svini kāzas, rīko darba seminārus vai vienkārši apceļo dzimto zemīti ar ģimeni, atpūtas kompleksa “Rožmalas” skaistajā teritorijā ar sakopto ābeļdārzu un vecajām dzirnavām atradīsies plašas iespējas iedvesmojošai atpūtai! Ieskaties: https://www.rozmalas.lv/