Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Sanda Dejus - mīlestība man pirmkārt nozīmē stabilitāti

Sanda Dejus, 1188 Play ekrānšāviņš

Sanda Dejus, 1188 Play ekrānšāviņš

“Mīlestība man pirmkārt nozīmē stabilitāti. Man iztēlē ir tāda aina – kārtīgs ozolkoka galds, balts galdauts, pie tā sēž visa dzimta, fonā kupls ozols. Tie tauriņi vēderā – tie varbūt sākumā ir vajadzīgi, lai vispār cilvēki satiktos” – sievišķīgo sarunu raidījumā “Kad viņas satiekas” spriež radio un TV personība Sanda Dejus.

Par savu vīru Sanda saka, ka iepriekš ir smalki izdomājusi un pat pierakstījusi, kādam vīrietim ir jābūt, un tieši tādu arī dabūjusi. “Man šķiet, ka mēs esam kā perfekti puzles gabaliņi. Pretpoli, kas viens otru papildina – cik es pa gaisu, tik viņš praktisks, rūpīgs, gādīgs .. tā nemanāmi vienmēr mani atbalstījis, par visu padomājis. To es viņā visvairāk novērtēju. Viņš arī pieņem mani, kāda esmu .. ar visu mani skaļumu, kas citiem varbūt ir par traku.”

Jums droši vien interesē, kur šādi zelta gabaliņi atrodami? Sandas atbilde jūs pārsteigs, bet to uzzināsit, noskatoties šo video!

Skatieties arī:

Sanda Dejus nekad nav sevi uzskatījusi par smuku

Sanda Dejus - var pastāvēt tīra draudzība starp vīrieti un sievieti

Dziedātāja Laura Raila ar savu vīru iepazinusies internetā


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...