Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Satiksmes ierobežojumi Rīgā

Ierobežota satiksme, Image by Siobhan Dolezal from Pixabay

Ierobežota satiksme, Image by Siobhan Dolezal from Pixabay

Saistībā ar seguma atjaunošanas remontdarbiem un ar ceļu satiksmes tehnisko līdzekļu uzstādīšanu ierobežos satiksmi Rīgā, Kārļa Ulmaņa gatvē un Lāčplēša ielā, informē Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.

Ierobežos satiksmi Kārļa Ulmaņa gatvē

Saistībā ar seguma atjaunošanas remontdarbiem no 29.septembra līdz 2.oktobrim, no plkst. 22.00 līdz plkst. 6.00, tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Kārļa Ulmaņa gatvē, posmā no Lielirbes ielas pieslēguma pie Kārļa Ulmaņa gatves līdz ēkai Kārļa Ulmaņa gatvē 172 (virzienā no pilsētas centra), darbus veicot pa posmiem.

Ierobežos satiksmi Lāčplēša ielā

Saistībā ar ceļu satiksmes tehnisko līdzekļu uzstādīšanu būvdarbu veikšanai no 2.oktobra līdz 5.oktobrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Lāčplēša ielā, posmā no Satekles ielas līdz Kalupes ielai.

Visos gadījumos darbu veicējiem uzdots nodrošināt ceļa zīmju izvietošanu, kā arī iedzīvotāju un uzņēmumu (kuri atrodas minētajos ielas posmos) transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma.

Lasi arī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...