Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Sipeniece ar meitām nāk klajā ar ļoti atklātu šovu "Sviests manā galvā"

Grēta Sipeniece, Māra Sleja un Baiba Sipeniece-Gavare, ekrānšāviņš no šova "Sviests manā galvā"

Grēta Sipeniece, Māra Sleja un Baiba Sipeniece-Gavare, ekrānšāviņš no šova "Sviests manā galvā"

Komiķe, TV un radio personība Baiba Sipeniece-Gavare kopā ar meitu Grietu skatītāju vērtējumam ir nodevusi pašu veidotu šovu "Sviests manā galvā". Viņa sociālajos tīklos paziņoja: "Šis gads jau pošas uz durvju pusi, pats prasās pēc vērtējuma. Par pasaules nebūšanām neko neteikšu, par notikumiem tepat arī ne, jo katrs uz lietām un notikumiem skatās no sava leņķa, katram sava saprašana un spriešana, un to jau tāpat dara un darīs vīri un sievas, kas sevi par gudriem tur. Es dūšīgi strādāju, mēģināju būt noderīga, mēģināju nemaisīties pa kājām tiem, kas cīnās ar Dižķibeli. 2021. gadam atnākot, es sev apsolīju dažas lietas, un tā viena bija - pašai savs sarunu raidījums."

Viņa turpināja: "Sviests manā galvā - tā tas arī sauksies. Nosaukums radās kādā ļoti konkrētā situācijā, kad mana jaunākā meita Hermīne bija pikta uz mani. Raidījums tapa kopā ar meitām Grietu un Hermīni, jo kad viņas auga, es mājās biju pamaz, tagad gribu atdot parādu. Tā būs mūsu saruna par nopietnām un svarīgām lietām caur raidījuma viesi, kas man liks paskatīties uz mūsu attiecībām no cita leņķa." Pašas pirmās sērijas viešņa bija modele, radio personība un filmas "Tabū" zvaigzne Māra Sleja, kurai bija iespēja ne tikai ieskatīties mātes un meitas attiecībās, bet arī paust savus uzskatus par kosmētiku, bērnību, terapeitiem, mentālo veselību, aktiermākslu, mīlestību, gultas priekiem, feminismu, darbu un citiem karstiem tematiem!

Zemāk skaties šova "Sviests manā galvā" pirmo sēriju - brīdinām, ka tajā būs dzirdama necenzēta leksika un tiks apspriesti sensitīvi temati. Apakšā atradīsi arī 1188 Play video, kurā Sipeniece stāsta, kāpēc tad, kad mīlestība beigusies, labāk katram iet uz savu pusi!

Ieskaties:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...