Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Sirsnīgā ceremonijā sveiks goda donorus

360TV, "Pasaki to skaļi Paldies ceremonija"

Valsts asinsdonoru centrs (VADC), Tet un 360TV īpašā ceremonijā aicina teikt skaļu paldies un godināt donorus, kuri glābuši tik daudzas dzīvības. Sirsnīgā “Paldies ceremonijā Pasaki to skaļi” kanālā 360TV būs skatāma trešdien, 16. jūnija plkst. 21:05, ļaujot ikvienam iepazīt cilvēkus, kuru nesavtīgā rīcība palīdzējusi citiem.

Latvijā ik gadu vairāk nekā 30 tūkstoši cilvēku nesavtīgi ziedo asinis, lai ārsti varētu palīdzēt pacientiem – katra asins lāse glābj dzīvību, donorus padarot par īstiem varoņiem. Turklāt ievērojams skaits donoru šo sirds darbu veic vairākas reizes gadā – daži pat vairāk nekā 70 reižu savas dzīves laikā. Sirsnīgo ceremoniju papildinās Latvijas labāko mūziķu – Olgas Rajeckas, Aminatas, grupas "bet bet”, Jāņa Stībeļa, Andra Ērgļa un citu – priekšnesumi, kā arī iedvesmojoši paldies vārdi. To vadīs jau iemīļotais raidījuma "Pasaki to skaļi" tandēms - mūziķis Lauris Reiniks un šarmantā TV personība Elīna Fīrmane.

“Sakot “paldies”, mēs atdodam devējam daļu spēka, kas mums kādā brīdī bijis neaizvietojams atbalsts. Un kas gan var skanēt patiesāk kā "paldies", kam ir dzīvības cena? Šie paldies ir nenovērtējami! Tāpēc aicinu arī skatītājus otrpus ekrāniem pateikt skaļu paldies un sveikt mūsu varoņus – asins donorus, kuri līdz ar citiem ik gadu glābj vairākus tūkstošus dzīvību!” saka Lauris Reiniks.

Ceremonijas skatītājiem būs iespēja ne tikai baudīt mūziķu priekšnesumus, bet arī ieklausīties Goda donoru stāstos, just līdzi viņu dzīves notikumiem un izzināt motivāciju ziedot asinis. Lai arī tik dažādi pēc profesijas, interesēm un atšķirīgu motīvu vadīti – Goda donoru balvu saņems gan ziedotāji, kuri asinis ziedo, jo tās savulaik bijušas vajadzīgas pašiem vai tuviniekiem, gan tādi, kuriem iesaistīšanās donoru kustībā ir ģimenes tradīcija – tomēr viņus visus vieno nesavtīga vēlme palīdzēt citiem.

“Koncertā mēs gribam pateikt neizmērāmu PALDIES ikvienam donoram, kurš nesavtīgi ziedo daļu no sevis un glābj daudzu Latvijas cilvēku dzīvības. Caur donoru kustību esam pierādījuši, ka Latvijas cilvēki rūpējas viens par otru, negaidot neko atpakaļ. Donoru palīdzība bieži ir izšķirīga, jo daudzos gadījumos ārsti un medicīnas iekārtas būtu bezspēcīgas bez donoru ziedotajiem asins komponentiem,” uzsver Egita Pole, Valsts asinsdonoru centra direktore.

“Paldies ceremonijā Pasaki to skaļi” pateicību Goda donoriem par dāvātu otro iespēju dzīvei paudīs arī personas, kuriem asins pārliešana dāvājusi iespēju dzīvot un būt kopā ar mīļajiem – viņu vidū ir gan bijušais Valsts prezidents Raimonds Vējonis un Zolitūdes traģēdijā cietušais Mārtiņš Plāsis, gan rakstniece Guna Roze un citas personības. Donorus ar paldies vārdiem sveiks arī Valsts prezidents Egils Levits, Veselības ministrs Daniels Pavļuts, VADC vadītāja Egita Pole, biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” prezidents Viktors Jaksons, kā arī tehnoloģiju un izklaides uzņēmums Tet.

“Vismaz reizi gadā pie Tet biroja viesojas Valsts asinsdonoru centra izbraukuma autobuss, un uzņēmuma kolektīvā ir gan regulāri asinsdonori, gan katru reizi kāds pirmreizējais ziedotājs. Sešu gadu laikā Tet kolektīvs vien palīdzējis izglābt vairāk nekā 1000 dzīvību, kļūstot par asinsdonoriem, tādēļ priecājamies par šo iespēju pateikt īpašu paldies tiem cilvēkiem, kuri asinsdonoru kustību padarījuši par savu misiju!” saka Tet valdes priekšsēdētājs Uldis Tatarčuks.

“Biedrības "Latvijas Sarkanais Krusts" (LSK) vārdā sakām vissirsnīgāko paldies ikvienam asinsdonoram visā Latvijā! Katrs jūsu ziedojums simbolizē sirsnību, pašaizliedzību un rūpes par līdzcilvēkiem - tās Latvijas veselības sistēmā ir nenovērtējamas! Ik gadu LSK aktīvi iesaistās asins ziedošanas popularizēšanā, pēdējo 3 gadu laikā LSK reģionālās komitejas donoru dienās piesaistījušas gandrīz 26 000 asinsdonorus, no kuriem 2894 cilvēki asinis ziedojuši pirmo reizi. Šie rezultāti iedvesmo un vēlreiz sniedz iespēju pārliecināties, ka mums līdzās dzīvo varonīgi un nesavtīgi cilvēki. Kopā varam palīdzēt!” norāda Viktors Jaksons, biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” prezidents.

Iedvesmojoši cilvēkstāsti, sirsnīgi paldies vārdi, muzikāli priekšnesumi un pāri visam – nesavtīga rīcība, kas spēcina un dāvā otru iespēju dzīvei - “Paldies ceremonijā Pasaki to skaļi“ savējo trešdienā,” 16. jūnijā, plkst. 21:05 kanālā 360TV. Ceremoniju, kā arī donoru stāstus, ikviens varēs noskatīties arī izklaides video portālā 1188 Play.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...