Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

“Slavenības. Bez filtra” zvaigznēm pievienojas Kašers un viņa mīļotais vīrietis Jānis

Kašers un viņa mīļotais vīrietis Jānis, Slavenības bez filtra, foto: Artūrs Martinovs

“Slavenības. Bez filtra” zvaigznēm pievienojas Kašers un viņa mīļotais vīrietis Jānis; krīze Magones ģimenē - Žanis pošas peļņā uz ārzemēm; Samanta Tīna bauda brīvas sievietes statusu un gatavojas lielajai Eirovīzijai - šova jaunā sezona sola skandalozus notikumus. Jauna sezona, skaļi notikumi un sabiedrībā zināmu cilvēku dzīve tuvplānā – “STV Pirmā!” skatītāju iemīļotais realitātes šovs “Slavenības. Bez filtra” jau no pirmdienas, 25. janvāra, atgriežas TV ekrānos ar vēl neredzētām sērijām un “karstiem” jaunumiem. Šova zvaigznēm – dziedātājai Samantai Tīnai un plaši apspriestajai Magonei Šutovienei pievienojas Latvijas spilgtākais pāris – multimākslinieks Kašers ar savu mīļoto vīrieti Jāni. Puiši ļaus ielūkoties savu attiecību līkločos un atklās, kāda ir viņu ikdiena, ar kādiem šķēršļiem un stereotipiem jāsastopas, lai varētu iestūrēt laulības ostā? Turklāt pirmo reizi pašmāju TV šovu vēsturē skatītājiem būs iespēja soli pa solim dzīvot līdzi viendzimuma pāra ceļam līdz kāzām un būt par lieciniekiem arī pašai ceremonijai. Savukārt Samanta Tīna ne tikai ievedīs lielās Eirovīzijas aizkulisēs, bet arī izgaismos dzīvi “brīvas” sievietes statusā - viņa drosmīgi iezīmēs savus nākotnes plānus un to, vai tajos ir vieta arī vīrietim? Netrūks arī šokējošu pavērsienu Šutovu sētā – vai tiešām Žanis dosies peļņā uz ārzemēm? Kā turpināsies konflikts ar bijušajiem “Avotiņu” saimniekiem? Notikumi, par kuriem drīz runās ik katrā mājā – “Slavenības. Bez filtra” jaunā sezona jau no 25. janvāra, no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 18:30 un 21:05 televīzijā sievietēm “STV Pirmā!”, kā arī ceturtdienās jaunās sērijas jebkurā sev ērtā laikā Shortcut lietotnē.

Pirmo reizi pašmāju šovbiznesa vēsturē TV ekrānos būs iespēja dzīvot līdzi viendzimuma pāra ceļam līdz laulību ceremonijai

Populārais uzņēmēju tandēms - Kašers un Jānis “Slavenības. Bez filtra” skatītājiem ne tikai atvērs mājokļa durvis un izrādīs, kā iekārtojuši savas ģimenes ligzdiņu, bet arī atklās līdz šim nezināmus faktus par abu privāto dzīvi – to, kā iepazinušies un kā pāra ģimenē tiek dalīti pienākumi? Tāpat skatītāji kopā ar sirsnīgo ģimeni gatavosies kāzām un šķetinās nevienu vien juridisku šķērsli, lai tik ilgi gaidīto notikumu varētu īstenot. “Iespējams, liela sabiedrības daļa domā citādāk, taču mēs ar Jāni esam gluži vienkārša ģimene un mūsu starpā valda tikpat harmoniska sadzīve kā heteroseksuālu pāru attiecībās. Mūsu savienībā, dzīves uztverē un arī biznesā īpaši spēcīgs fundaments ir mīlestība, tāpēc vēlamies ne tikai lauzt stereotipus par viendzimuma pāriem - to, ka mūsu dzīve nav tikai vienas vienīgas ballītes un ka arī homoseksuālā ģimenē var tikt svinētas kāzas, bet arī ar iedvesmot ar radošām idejām un darbiem. Sociālajos tīklos mums ik dienu seko vairāki tūkstoši cilvēku, kurus interesē tas, ko mēs darām un kā domājam. Taču līdz šim privātās dzīves notikumus esam turējuši ārpus interneta vides, tāpēc “Slavenības. Bez filtra” būs unikāla iespēja beidzot ielūkoties un izprast, kā mēs ar Jāni dzīvojam – uz kādām vērtībām balstītas mūsu attiecības, kā paiet mūsu ikdiena un kā plecu pie pleca attīstām “Kasher Bloom” zīmolu. Tāpat gatavosimies ilgi gaidītajam notikumam – laulībām un centīsimies būt pavisam vienkārši - tādi kā esam, neko netēlojot un bez filtra.” par savu dalību realitātes šovā saka Kašers.

Krīze Šutovu ģimenē - Žanis pošas peļņā uz ārzemēm. Vai Magone būs gatava “Avotiņos” saimniekot viena?

Arī Magones Šutovienes dzīvē gaidāmi spraigi pavērsieni – Žanis arvien uzstājīgāk izteiks vēlmi doties peļņā uz ārzemēm un steigsies krāmēt ceļa somas. Vai Magone būs gatava vīru laist uz tālajām zemēm un rūpes par bērniem un saimniecību ņemt uz saviem pleciem? Tāpat viņa izmisīgi turpinās sava bioloģiskā tēva meklējumus, risinās saspīlētās attiecības ar vīru un kaimiņiem, savas sajūtas un pārdzīvojumus iekļaujot otrajā dzejoļu krājumā, kurš pavisam drīz ieraudzīs dienas gaismu.

Samanta Tīna atver durvis uz “lielo Eirovīziju” un bauda “brīvas” sievietes statusu

Populārā dziedātāja Samanta Tīna būs gatava parādīt, ka patiesi talantīgiem māksliniekiem pat pandēmijas laiks nav šķērslis, lai radoši izpaustos. Viņa skatītājus ievedīs Eirovīzijas dziesmu konkursa aizkulisēs un tuvplānā parādīs, cik patiesībā smags darbs slēpjas aiz katra šova. Samantas ceļi jaunajā "Slavenības. Bez filtra" sezonā arvien biežāk vedīs arī uz dzimto pusi Tukumā. Dziedātājas attiecību statuss šobrīd ir "brīva" un šo laiku viņa apņēmusies pilnībā veltīt sev, kā arī stiprināt saikni ar saviem tuviniekiem – vecākiem, māsu un viņas ģimeni. Samanta vienmēr ļoti mīlējusi bērnus un tā kā pagaidām pašai savu atvašu nav, viņa arvien vairāk laika pavadīs ar sev tik mīļajiem māsas bērniem, atklās, kā pašas spēkiem tiek galā ar mājas darbiem un kas zina, iespējams, ļausies arī jaunām attiecībām. Nepalaid garām realitātes šova “Slavenības. Bez filtra” jaunā sezona jau no 25. janvāra, no pirmdienas līdz ceturtdienai, plkst. 18:30 un 21:05 “STV Pirmā!”, savukārt ceturtdienās – visas nedēļas sērijas uzreiz būs pieejamas Shortcut lietotnē.


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...