Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Tallink plāno atjaunot Rīga - Stokholma maršrutu no 2022.gada pavasara

Stokholma, foto by Michelleraponi, pixabay.com

Stokholma, foto by Michelleraponi, pixabay.com

AS Tallink Grupp pieņēma lēmumu atjaunot maršrutu Rīga - Stokholma no 2022.gada pavasara, informē Esēnija Zīriņa, Sabiedrisko attiecību projektu vadītāja, AS Tallink Latvija.

Plānots, ka kuģis Romantika kursēs starp Latvijas un Zviedrijas galvaspilsētām katru otro dienu no 01.04.2022. Vienlaikus tas nozīmē, ka regulārā satiksme maršrutā Rīga - Stokholma šogad atjaunota netiks.

Tāpat uzņēmums nolēma jau šī gada vasarā atsākt darbību regulārajā līnijā Tallina - Stokholma pēc gandrīz 16 mēnešus ilga maršruta apturēšanas ceļojumu ierobežojumu dēļ starp Igauniju un Zviedriju. Sākotnēji plānots, ka kuģis Baltic Queen daļēji atjaunos satiksmi maršrutā Tallina - Stokholma no 2021.gada 9.jūlija ar atiešanu no abām galvaspilsētām katru otro dienu.

Kaut arī Tallina - Stokholma maršruts plašākai publikai tiks atvērts 9.jūlijā, pirmais kuģa Baltic Queen reiss no Igaunijas uz Zviedrijas galvaspilsētu notiks jau 7.jūlijā, kura laikā Tallink partneriem un darbiniekiem būs iespēja atgriezties ikdienas darbu ritējumā un "pamodināt" Baltijas jūras karalieni - kuģi Baltic Queen - no "garās snaudas", un tādējādi pārliecinātos, ka klientiem tiek sniegta labākā ceļojumu pieredze Baltijas jūrā.

Vienlaikus 15.06.2021. tika atvērta pārdošana ceļojumiem arī maršrutā no Rīgas uz Stokholmu. Kuģis Romantika varētu atsākt satiksmi starp Latvijas un Zviedrijas galvaspilsētām katru otro dienu no 2022.gada 1.aprīļa. Tas galvenokārt ir saistīts ar spēkā esošiem ceļošanas ierobežojumiem abās valstīs.

Ceļotājus no Latvijas aicinām izmantot iespēju pārlaist nakti kādā no 3 Tallink Hotels viesnīcām Tallinā, tādējādi atvieglojot ceļošanas plānošanu un nesteidzīgi izbaudot sen gaidītās vasaras brīvdienas un ceļojumus. Visas viesnīcas atrodas Tallinas pilsētas centrā un tuvu Tallinas ostai."

Kuģis Baltic Queen no Tallinas uz Stokholmu dosies katru otro dienu no 9.jūlija pēc šāda grafika:

  • Izbraukšana no Tallinas plkst. 18:00
  • Ierašanās Stokholmā plkst. 10:30
  • Izbraukšana no Stokholmas plkst. 17:30
  • Ierašanās Tallinā plkst. 10:15

Pirms ceļojuma rezervēšanas aicinām pārliecināties, vai pasažieriem ir atļauts doties uz galamērķi, kā arī vai ir sagatavoti nepieciešamie dokumenti ieceļošanai valstī. Prasību un noteikumu ievērošana ir katra pasažiera atbildība.

Ar visiem ceļotājiem, kas rezervējuši ceļojumus no Rīgas uz Stokholmu, Tallink klientu apkalpošanas speciālisti sazināsies tuvākajā laikā, lai vienotos par ceļojumu pārcelšanas vai atmaksas iespējām.

Vairāk lasi:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...