Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Tatjana Mackeviča - dzīve sāka iet uz augšu, kad iemīlēju savu ķermeni

Tatjana Mackeviča, 1188 Play ekrānšāviņš

Tatjana Mackeviča, 1188 Play ekrānšāviņš

Sievišķīgā un harizmātiskā lielo izmēru modele Tatjana Mackeviča savu formīgo figūru ir pilnībā pieņēmusi un savā ķermenī jūtas lieliski. “Es visu varu izdarīt, piemēram, sportot, braukt ar velosipēdu, pat apsēsties špagatā. Jā, ne visas modes tendences uz manu augumu izskatās labi, bet tas nenozīmē, ka es arī visu gribētu nēsāt! Es domāju, ka ļoti tieva nemaz nevarētu būt, pat ja pilnībā pārstātu ēst – man ir savādāka konstitūcija” – tā par sevi izsakās šarmantā sieviete sievišķīgo sarunu šovā “Kad viņas satiekas”.

Taču ceļš pie šāda harmoniska dvēseles stāvokļa nav bijis viegls un vienkāršs. Uzturoties modeļu vidē, ļoti tievu meiteņu ielenkumā, Tatjanai par savu citādāko ķermeni radās kompleksi, un viņa centusies notievēt visiem iespējamiem līdzekļiem. Dramatiskākā tievēšanas epizode saistās ar kādu apšaubāmu apetīti nomācošu preparātu lietošanu, kā rezultātā jaunā sieviete pat nonāca slimnīcā: “Tikai vēlāk es izpētīju un atklāju, ka tas patiesībā ir kaut kāds amfetamīna aizvietotājs. Deviņas dienas dzīvot uz narkotiskām vielām – nu protams, ka labi tas nevarēja beigties.”

Interesanti arī, ka Tatjana atzīst – viņas dzīve, gan karjeras, gan pašvērtējuma, gan visādā citādā ziņā sāka iet uz augšu tieši tad, kad viņa kļuva apaļāka, pieņēma savu izskatu un pārgāja uz lielā izmēra modeļu nišu.

Noskatieties šo iedvesmojošo sarunu 1188 Play video!

Skatieties arī:

Anna Balode par dramatisko cīņu ar ēšanas traucējumiem

Annas Rozītes padomi sabalansētam uzturam

Paulas Freimanes iedvesmojošais stāsts


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...