Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

TOP 5 Nedēļas svarīgāko notikumu apkopojums

Lauris Reiniks, "Instagram" ekrānšāviņš

Lauris Reiniks, "Instagram" ekrānšāviņš

Katras nedēļas nogales noslēgumā 1188 Izklaides sadaļā meklē pēdējo septiņu dienu Latvijas šovbiznesa svarīgāko notikumu TOP 5. Strīdi, mīlestības apliecinājumi, izmisums, dzīres un atzīšanās - viss vienuviet.

Reiniks+Magone? Pašmāju dziedātājs, TV personība un aktieris Lauris Reiniks ar šova "Četri uz koferiem" jaunās sezonas dalībniekiem, "Slavenības. Bez filtra" zvaigzni Magoni Šutovieni, ģimenes restorānu "Hercogs" vadītāju un līdzīpašnieku Andri Rūmīti, kā arī influenceri un jūtūberi Laurlāci (īstajā vārdā Laura Ķīse), pašlaik filmējas - jā - saulainajā Grieķijā! Jau pavisam drīz kanāls 360TV jaunajā rudens sezonā piedāvās noskatīties ceļotāju piedzīvojumus! Tikmēr Lauris Reiniks sociālajā tīklā "Instagram" regulāri dalās ar ieskatiem filmēšanā.

https://www.instagram.com/p/CRtvpKklWI0/

Sāras Džesikas iemīļotie latviešu čipsi. SIA "Pērnes L" ražotās kartupeļu čipsu plāksnītes Latvijā ir nopērkamas jau sen, taču tagad ieguvušas vēl lielāku pasaules slavu. Uzņēmuma vadītājs Laimonis Radziņš 1188.lv lasītājiem stāsta, ka amerikāņu aktrise, seriāla un filmu "Sekss un lielpilsēta" zvaigzne kādā pasaules valstī bija nogaršojusi "LongChips" un pēc tam atrada tās Ņujorkā, prestižajā Manhetenas rajonā un izpirka visu plauktu un patiesā sajūsmā ievietoja savā "Instagram kontā" foto ar iemīļotajiem našķiem: "Kā pateicību aizsūtījām viņai mūsu jaunās garšas, uz ko nekavējoties saņēmām sajūsmas pilnu pateicības atbildi."

https://www.instagram.com/p/CP50FCNFeOG/?utm_source=ig_embed

Kopīgs plikums. Sportists, aktieris un Latvijas CBD karalis Kaspars Kambala kopā ar jauno sievu, fitnesa entuziasti Olgu Kambalu sagādāja pārsteigumu saviem faniem, daloties ar kopīgu plikbildi. "STV Pirmā!" šova "Mīla burbulī" zvaigznes komentēja strupi: "Es turu viņu cieši... savu sievu... dzīvoju mirklī, plānojot labāku nākotni... Kambalas."

Caune nekaunās. Pasaulē veiksmīgā pašmāju modele Karlīna Caune, baudot atvaļinājumu Spānijā, pārsteidza savus fanus ar ļoti vasarīgu un nebēdnīgu kadru, pozējot kaila un piesedzoties tikai ar savām kājām un kokteili.

Vasaras megahits. Lielās dīkstāves laikā "Bermudu divstūris" nemeta plinti krūmos, bet gan iemēģināja dažādas jaunas profesijas un pie reizes nofilmēja mūzikas videoklipu dziesmai "Kāposts kasē". Kā saka – ei tu sazin, kad atkal notiks pilnvērtīgi koncerti. "Sarežģīta situācija mūzikas pasaulē, bet tas kāposts kasē kaut kā jāsamet. Jāsaka, ka darba piedāvājumu klāsts nebija mazs, taču ko ar bratukiem izvēlējāmies – to Jums pastāstīs video. Protams neiztika bez mūzikas un dejām. Ar nepacietību gaidām tikšanos klātienē, bet tikmēr nododam Jūsu ausīm un acīm - ''Kāposts kasē''' - tā brālēni stāsta par savu jauno veikumu.

https://www.instagram.com/p/CRqOKIWn9_X/

Vairāk par savām mīļākajām slavenībām meklē arī 1188 Play!

Tev varētu patikt arī šie raksti:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...