Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Trenere Nika Linde - sievietes mēdz sekot nereālistiskiem skaistuma ideāliem

Nika Linde, 1188 Play ekrānšāviņš

Nika Linde, 1188 Play ekrānšāviņš

Sievietes nekad nebūs līdz galam apmierinātas ar savu izskatu – tam ar zināmu pašironijas devu piekrīt visas raidījuma “Sieviete. Personīgi” diskusijas dalībnieces. Kādai nepatiks ķermeņa formas, kāda vēlēsies ķirurģiski uzlabot degunu, bet cita – nu vismaz kārtējo jauno kleitu.

Fitnesa trenere Nika Linde ir novērojusi, ka dažkārt sievietes viņas treniņos vēlas sasniegt nereālistiskus skaistuma standartus, nesaprotot, ka ļoti daudz ko nosaka arī tas, kas ķermenim dots no dabas.

“Tagad ir populārs tas stereotips – tievas kājas, liels dibens un tievs viduklītis. Pie manis atnāk meitene un rāda foto – lūk, es gribu izskatīties kā viņa. Es saku, nu paskaties – tā meitene ir vismaz 1,70 gara, bet tu esi 1,56. Nu kā tu vari būt kā viņa? Arī – pie dibena formas treniņos var piestrādāt, tonizēt, pacelt augstāk, taču tās garās, tievās kājas, kas varbūt ir kaimiņienei – tās tiek dotas ģenētiski. Mums jāsaprot, ka katrai vienkārši ir atšķirīgs ķermenis, un tas jāpieņem!”

Ko par skaistuma standartiem un iespēju uzlabot izskatu ar plastiskās ķirurģijas palīdzību domā Agnija Grigule un Adriana Miglāne, uzzināsit, noskatoties šo video!

Skatieties arī:

Nika Linde - ķermenis un prāts iet roku rokā

Tatjana Mackeviča - visas sievietes no dabas nevar būt tievas

Adriana Miglāne ir uzlabojusi izskatu arī ķirurģiski


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...