Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Trīs horoskopa zīmes ar nešpetnāko raksturu

Raksturs, foto: pixabay.com

Raksturs, foto: pixabay.com

Astrologi nosaukuši trīs zodiaka zīmes, kurām grūti atrast kopīgu valodu ar apkārtējiem to nešpetnā un egoistiskā rakstura dēļ.

Auns

Šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem prātā vienmēr ir viņi paši. Viņus neinteresē nekas cits, kā vien savas lietas. Apkārtējie bieži vien jūtas neievēroti un nevajadzīgi. Turklāt viņiem patīk pajokot par citiem, bet jokus par sevi Auni uztver agresīvi.

Lauva

Lauvas bieži ir egocentriski cilvēki, kuri ļoti slikti pacieš kritiku. Ja jūs mēģināsiet viņus ierobežot, tas nebeigsies labi. Lauvas kategoriski nedrīkst glaudīt pret spalvu, citādi tās sāks dusmoties un var radīt nelabojamu kaitējumu. Turklāt viņi ir pieraduši uzbrukt pirmie, īpaši tad, ja draudi skar svētas lietas – viņu ego, ģimeni un tuvāko apkārtni.

Vēzis

Ģimeniskie un laipnie Vēži var ļoti ilgi ciest pārestības un nepatīkamas situācijas. Bet, ja viņu pacietība beigsies, jūs sastapsieties ar patiesu vienaldzību pret sevi. Un tas ir sliktāk par jebkādiem strīdiem, histērijām un skandāliem. Vēži jūs izsvītros no savas dzīves, it kā jūsu tur nekad nebūtu bijis.

LASI ARĪ ŠOS HOROSKOPUS!


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...