Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Turcijas kūrorti… Skan labi? Tad laiks agrajai rezervācijai!

Pixabay.com

Pixabay.com

Dažkārt rudens pienāk tiešām par ātru. Skatoties citu saulainās fotoatmiņas sociālajos tīklos par aizvadītajiem atvaļinājumiem Antālijas kūrortos Turcijā, var rasties zināms sapīkums par paša vasaru. Īpaši, ja vasaras atvaļinājumā netiki tālāk par vasarnīcu, kartupeļu vagu laukos vai iesākto dzīvokļa remontu. Vai kāda iemesla dēļ netiki atvaļinājumā vispār. Tādos gadījumos rudens patiešām atnāk ne vien ar aukstumu, bet arī nīgrumu un vilšanos. Kā to labot? Atbilde ir agrās rezervācijas ceļojums tavai nākamajai vasarai!

Atvaļinājumu ir daudz vieglāk plānot un patīkamāk gaidīt, ja kabatā jau ir ceļojuma biļete. Ir taču patīkami apzināties, ka pēc tumšā rudens un garās ziemas 2020. gada vasarā arī tevi gaidīs patīkami piedzīvojumi saulainākajos Turcijas krastos!


Kādas ir agrās rezervācijas priekšrocības?

  • Daudz patīkamākas cenas un rezervācijas nosacījumi
  • Piemēram, SIA “Putņiks” agrās rezervācijas ceļojumiem pirmā iemaksa — tikai 50 EUR par personu
  • Garantēta zemākā cena, jo, kā likums, agrie putniņi vienmēr dabū lētākos piedāvājumus
  • Elastīgāki ceļojuma nosacījumi – vari tos mainīt līdz nākamai vasarai
  • Plašāka izvēle viesnīcām: varēsi izvēlēties pēc sirds patikas!
  • Un jau minētais sirdsmiers par mērķi un atvaļinājuma plāniem nākamajam gadam!


Pēdējie argumenti par labu agrajai rezervācijai

Kūrorts nenozīmē tikai laisku gulšņāšanu pie jūras. Antālijā ir pietiekami daudz skaistu apskates vietu, kas patiks visai ģimenei. Turklāt iepirkšanās Turcijā zemo cenu dēļ ir īpaši vilinoša tiem, kuri Latvijā nekad neko sev piemērotu nespēj atrast. Īsi sakot – daudzveidīga atpūta ikvienam ģimenes loceklim būs garantēta!

Ja Turcijas kūrorti tomēr nevilina nemaz, tūrisma aģentūra “Putņiks” piedāvā arī citus galamērķus, piemēram, Slovēniju – vārtus starp pārējo Eiropu un kolorītajiem Balkāniem. Slovēnijas vilinājumu novērtēs ikviens, kam svarīgi baudīt dabas daudzveidīgo skaistumu.Lai kādu galamērķi savam nākamās vasaras ceļojumiem būsi izvēlējies, pats galvenais ir nekavēties, jo agrā rezervācija nozīmē tieši to. Jārezervē tagad, jo lētāk vairs nebūs! Tūrisma aģentūras “Putniks” piedāvātā akcija — agrās rezervācijas pirmais un pats, pats lētākais posms ceļojumiem 2020. gada vasarai — spēkā no 01.08.2019. līdz 30.09.2019.! No oktobra sāksies agrās rezervācijas otrais posms, tādēļ nekavējies ieplānot savu nākamo vasaru skaistu!