Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Uģa Kuģa dēlēns par vecāku uzmanību cīnās "taisot bardaku"

Uģis Kuģis, 1188 Play ekrānšāviņš

Uģis Kuģis, 1188 Play ekrānšāviņš

Visiem vecākiem, kam nācies saskarties ar trīsgadnieka spītību, ir ļoti labi zināms – pret to bezspēcīgas var izrādīties pat pašas gudrākās psihologu teorijas un pedagoģiskie paņēmieni. Jo īpaši tad, ja bērns šajā spurainajā vecumā tiek “gāzts no karaļa troņa” līdz ar jaunākā konkurenta ierašanos.

Tā noticis arī realitātes seriāla “Ģimene burkā” varoņu Uģa Kuģa ģimenē – pēc brālīša piedzimšanas vecākais dēls Tamals izrādās kā nu var. Pēc trīsgadnieka saprašanas, labākais veids, kā atgūt vecāku uzmanību, ir “taisīt bardaku”. Dzīvokļa vidū tiek būvēti “Himalaji” no visām iespējamām lietām, visu atvilkņu saturs izbērts uz grīdas, pat dievību skapītis netiek saudzēts. Tēta iebildumus, ka mantas aiz sevis ir jāsavāc, atvase ij nedomā uzklausīt.

Seno laiku vecmāmiņas teiktu, ka te prasās uzšaut pa dupsi, bet mūsu dienās tādas metodes netiek atbalstītas. Pat psihologs un attiecību speciālists Uģis tikai bezspēcīgi noplāta rokas “nav jau vērts te neko kārtot, tūliņ tas bardaks būs atpakaļ”.

Skatieties arī:

Uģis Kuģis izlūdzas svētību jaundzimušā pirmajai pastaigai

Krišnaītu tradīcijās audzināto Tamalu izbrīna Betmens un Spaidermens

Uģa Kuģa ģimene pēc mazuļa piedzimšanas mēģina aprast ar jauno kārtību

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...