Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Uģa Kuģa sieva pirms dzemdībām uguns rituālā izlūdzas augstāko spēku labvēlību

Linda Livzeniece, 1188 Play ekrānšāviņš

Linda Livzeniece, 1188 Play ekrānšāviņš

Vēl tikai dažas nedēļas atlikušas, līdz pasaulē nāks Uģa Kuģa un viņa sievas Lindas otrais mazulis. Liela daļa no gatavošanās procesa šim lielajam notikumam un gaidīšanas laika sajūtām krišnaītu ģimenēs ne ar ko neatšķiras no pārējām topošajām māmiņām un tētiem, taču ir dažas atšķirīgas, tieši ar viņu ticību saistītas nianses. Tā nu šoreiz raidījuma “Ģimene burkā” skatītājiem ir iespēja novērot specifisku krišnaītu rituālu “jagja”, kuru notur īsi pirms dzemdībām, lūdzot augstāko spēku palīdzību labvēlīgam iznākumam.

Šīs īpašais uguns rituāls notiek stingri saskaņā ar priekšrakstiem, un tā laikā, dziedot mantras, dievībām tiek piedāvāti ziedojumi – augļi, rīsi, gī sviests, saldumi.

“Nav tā, ka man būtu milzīgas bailes no dzemdībām, galu galā šī jau vairs nav pirmā reize. Tomēr tāds neliels uztraukumiņš jau ir, un tad ir labi apzināties, ka tiešām esi izdarījis visu iespējamo, arī izpildījis šo rituālu. Tas nav obligāti, visi pāri to neveic, bet man ir ļoti laba sajūta sirdī, ka to izdarījām, tāds sirdsmiers” – savās sajūtās pēc rituāla dalās topošā māmiņa.

Skatieties arī:

Kuģu ģimenē arī otrais bērniņš dzims mājdzemdībās

Uģis un Linda cer, ka viņu dēls uz laiku kļūs par mūku

Uģis Kuģis pielabinās ceļu dieviem, cerībā ka tie palīdzēs autovadītāja eksāmenā


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...