Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Uģis Kuģis satraucas, ka anestēzija pabojās viņa 17 gadus "skaidrā"

Uģis Kuģis, 1188 Play ekrānšāviņs

Uģis Kuģis, 1188 Play ekrānšāviņs

Nākamajā pirmdienā, 24.janvārī jauno sezonu uzsāks arī iecienītais pašmāju šovs “Ģimene burkā”, kur skatītājiem būs iespēja sekot bērniņa gaidīšanas un pasaulē ienākšanas stāstam Uģa Kuģa ģimenē.

Iepriekšējā sezonā citu notikumu vidū skatītāji uzzināja arī to, kā Uģis tika pie skaista, žilbinoša smaida. Vēdiskā dzīves veida piekritējs patiešām ir viens laimīgs cilvēks, jo izrādās, ka visu mūžu viņam nav bijusi praktiski nekāda saskarsme ar slimošanu un ārstiem. Bet šoreiz gaidāma visai nopietna manipulācija – zobu implantu ievietošana žokļa kaulā. Pacients zobārsta kabinetā izskatās diezgan nobijies, bet kurš gan šajā vietā tāds nav? Lai operācija noritētu mierīgi un bez problēmām, ir paredzēta arī nomierinošu līdzekļu ievadīšana jeb sedācija.

17 gadus Uģis pavadījis pilnīgi skaidrā, bez jebkādu apreibinošu vielu klātbūtnes organismā, un nu uztraucas, vai izmantotais anestēzijas līdzeklis arī nav par tādu uzskatāms. Kā tad īsti ir – ir tās narkotikas vai nav, uzzināsit 1188 Play sižetā!

Skatieties arī:


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...