Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Uz ko spējīga iemīlējusies sieviete? Nerimstošas kaislības jaunā turku seriālā “Laimes vārdā”

Jauns turku seriāls "Laimes vārdā," STV Pirmā!

Vai tiešām iemīlējusies sieviete ir briesmīgākais, kas var notikt ar vīrieti? Vai dāmas iekāro tikpat mērķtiecīgi kā vīrietis un ir gatavas likt lietā jebkurus ieročus, lai tiktu pie izredzētā? Pie "STV Pirmā!" skatītājām dodas jauns, kaislīgs un neprātīgs turku seriāls “Laimes vārdā” (Flames uz Desire), kurā meli vīsies ar intrigām un nodevību. Sabruks izsapņotā laime un cerības, bet apsolītās precības ar bērnības mīlestību izplēnēs ka tāls sapnis. Uz ko laimes vārdā spējīga neprātīgas mīlas pārņemta sieviete? Jaunais turku seriāls piektdien, 5. augustā plkst. 17:30, televīzijā sievietēm STV Pirmā, bet no 8. augusta darbdienās plkst. 16:30 kaislību dubultdeva - divās sērijas pēc kārtas.

Lai vēl vairāk spēcinātu divas ietekmīgas ģimenes un lauztu naidu abu starpā, Bairams un Salihs jau izsenis vienojušies par to, ka abu bērni stāsies laulībā. Kamēr atvases pieaug un ir sasnieguši precību vecumu, abi dzīvo atšķirīgās pilsētās un nekad iepriekš nav tikušies. Jauniešiem pieaugot, ģimenes pārvācas viena otrai tuvumā. Taču izrādās, ka precēties vairs kāro tikai vecāki – abiem jauniešiem ir pavisam citi plāni un ieceres savai nākotnei. Sākas neapturams mīlas virpulis, starp cerībām uz laimīgu nākotni, tukšiem solījumiem un mīlestību, kura stāv pāri visam.

Ieskaties arī citos TV jaunumos:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...