Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Uz kuru viesu namu doties atpūsties Rīgas tuvumā?

www.kegumapuduri.lv Viesu māja, atpūtas komplekss "Puduri"

Vasaras Latvijā ir īsas un bieži vien nepietiek laika ieplānot garus izbraucienus uz laukiem. Tomēr dabas tuvums ir ļoti svarīgs, īpaši stresa māktajiem un nogurušajiem pilsētniekiem. Tāpēc lielisks risinājums ir doties atpūsties uz viesu namu vai atpūtas bāzi, kas atrodas relatīvi tuvu, lai ceļā nesanāk pavadīt pusi dienas, un dabiskā vidē būtu iespējams izbaudīt gan klusumu un mieru, gan dažādas aktivitātes.

4 iemesli, kāpēc ikvienam ir svarīgi pavadīt laiku dabā:

Daba atbrīvo no saspringuma un stresa - pastaiga, skrējiens, joga, sēdēšana un soliņa vai meditācija – jebkura no šīm aktivitātēm tikai iegūs, ja veiksi to nevis pilsētas džungļos, bet relatīvā savvaļā. Svaigs gaiss, kas ieplūdīs plaušās palīdzēs labāk cirkulēt asinīm un justies labāk visam organismam.

Tas palīdz labāk izprast vides problēmas un kļūt atbildīgākiem – dzīvojot pilsētās, mēs bieži neaizdomājamies, ka tieši tīrs ūdens, koki, ziedi, bites un veselīga augsne ir īstie iemesli, kāpēc esam dzīvi. Būtiski jau no mazām dienām bērniem mācīt izturēties saudzīgi pret apkārtējo vidi un to vislabāk izdarīt ar uzskatāmiem piemēriem, kurus iespējams atrast tikai dabā.

Saules gaisma un svaigs gaiss ir vitāli nepieciešams veselībai – ja gadiem dienas paiet ofisu “kastītēs” ar “dienas gaismas” lampām un gaisa kondicionieri, visticamāk, mūsu ķermenis iekšēji jūtas kā mumificēts. Svaigs gaiss, kas ieplūdīs plaušās palīdzēs ātrāk cirkulēt asinīm un justies labāk visam organismam. Savukārt D vitamīnu no saules gaismas Latvijā ir iespējams uzņemt tikai īsu brīdi vasarā - nenokavē to!

Esot dabā ir dabiski kustēties vairāk – kad dodamies atpūsties pie dabas krūts, tas mums automātiski asociējas ar dažādām aktivitātēm. Tāpēc, lai neiedzīvotos liekajos kilogramos un veselības problēmās, ārpus dzīvokļa jādodas pēc iespējas biežāk!

Lūk, kāpēc vērts doties uz viesu namu “Puduri” Ķegumā:

· Viesu nams “Puduri” atrodas ļoti skaistā vietā, Daugavas krastā

· Attālums no Rīgas ir, apmēram, 50km

· “Puduros” iespējams izmantot laivas, uzspēlēt volejbolu vai basketbolu, kā arī izmantot labiekārtotas nojumes Daugavas krastā

· Īrei tiek piedāvātas komfortablas 1 – 2 stāvu mājiņas, kurās ir 2 – 3 guļamistabas, kamīna telpa, kā arī duša un WC

· “Puduros” var izbaudīt īstu krievu pirti, pēršanos ar slotiņām un veldzēšanos baseinā, kas palīdzēs atveseļot organismu

· Grupām līdz 35 cilvēkiem ir iespēja izmantot banketa zāli ar pirti jubileju svinēšanai un citu pasākumu rīkošanai

· Rijas ēka spēj uzņemt līdz 120 cilvēkiem un ir piemērota kāzu, semināru un citu lielu pasākumu rīkošanai

· Savukārt teritorija ar ēkām, brīvdabas estrādi, vasaras bāru, komunikācijām var lieliski kalpot lielu kolektīvu pasākumu sporta spēļu rīkošanai – līdz pat 5000 cilvēkiem