Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Uzņēmēj, pasargā savu mantu ar drošības plombu!

Konteineru plombas, foto - pixabay.com

Konteineru plombas, foto - pixabay.com

Ne reizi vien dzirdēts, ka drošība pirmajā vietā. Lielākoties jau paši vien esam atbildīgi gan par savu, gan līdzcilvēku drošību. Nodarbojoties ar uzņēmējdarbību, par drošības kontroli jārūpējas jo īpaši, lai netiktu radīti zaudējumi un pie nepieciešamības nodrošinātas arī likumdošanā noteiktās prasības drošības kontrolei. Drošības plombas ir viens no efektīgākajiem risinājums, lai kontrolētu, ka objektam, kravai, teritorijai vai citām uzņēmumam svarīgām vietām/lietām nepiekļūtu uzņēmumam nepiederošas personas.

Drošības plombas ierasts izmantot loģistikā, marķējot dažādas mērierīces un uzglabāšanas vietas, piemēram, konteinerus vai mantu glabāšanas maisus.
Mēdz iedalīt metāla un plastmasas plombas.

Plastmasas plombas

Plastmasas plombas būs drošības ekonomiskais variants. Šāda veida plombas ir lētākas, taču tās labi pilda drošības kontroles funkciju un parāda, ka neviens nav piekļuvis, piemēram, kravai vai degvielas tvertnei. To galvenā priekšrocība ir vieglā uzlikšana un ērtā fiksēšana, bet jāņem vērā, ka tās var arī viegli noņemt, neizmantojot papildus instrumentus. Ja šāda veida plomba ir bojāta, to visai ātri var pamanīt.

Plastmasas marķējumu neierobežotās iespējas

Plastmasas plombām mēdz iedalīt vairākus veidus. Roto plombas visbiežāk izmanto ūdensskaitītāju plombēšanai. Šīs plombas var personalizēt, pievienojot uzņēmuma nosaukumu, logo un tālruņa numuru. Kā jau vēsta nosaukums, tad plombas drošības maisiņiem paredzētas gan transportējamiem maisiem, gan atkārtoti lietojamām somām. Universālas plastmasas plombas ar aizslēgmehānismu var izmantot pēc nepieciešamības, iespējas to pielietojumam ir praktiski neierobežotas. Turklāt arī šīs plombas var personalizēt. Klipšveida plombas būs piemērots risinājums dažāda veida skaitītājiem un mērierīcēm. Šādu plombu uzliek, izverot tai cauri stiepli un nofiksējot ar īpašu click mehānismu. Papildus drošībai plombu var marķēt gan no iekšpuses, gan ārpuses. Arī medicīnas konteineru plombas būs ērti lietojamas un nofiksējamas ar click mehānismu. Zīmīgi, ka šīs plombas ir izturīgas pret tvaikiem sterilizācijas procesā, to var pielietot dažādu ražotāju medicīnas konteineriem.

Metāla plombas

Metāla plombas iespējams aprīkot ar papildu aizsardzības funkcijām un to noņemšanai nepieciešami speciāli instrumenti, tāpēc tās būs daudz drošākas kā plastmasas plombas.

Dažādie metāla plombu visa veida visām marķēšanai

Svina plombas būs universāls risinājums visdažādākajām sfērām, sākot no mērierīcēm līdz kravas transportam, īpaši dzelzceļa pārvadājumos. Šī veida plombas iespējams personalizēt (numurs, ID u.c.). Alumīnija plombas izmanto īpaši augstām aizsardzības prasībām, piemēram, muitā, kā arī dažādu mērierīču aizsardzībai. Trosīšveida plombas paredzētas kravu pārvadājumiem – furgonu un konteineru plombēšanai. Lentveida plombas ierasti ir fiksēta garuma metāla lente, ko visbiežāk izmanto kā standartu kravas furgonu plombēšanai, kā arī muitas nozarē. Svarīgi, ka tieši šīs plombas rekomendē arī Valsts ieņēmumu dienests (VID). Konteineru plombas – augstākās drošības klases plombas jebkāda veida konteineru
Ar drošību joki mazi, tāpēc vērts griezties pie profesionāļiem DROŠĪBAS PLOMBAS, kuri piedāvā sertificētas, kvalitatīvas Eiropā atzītāko ražotāju metāla un plastmasas plombas dažādām vajadzībām. Visa produkcija ir atbilstoši sertificēta un atzīta izmantošanai valsts likumdošanas ietvaros.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...