Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Uzņēmuma video izveidošana

pixabay.com

pixabay.com

Uztici sava uzņēmuma Video izveidošanu mums - 1188 komandai, un mēs palīdzēsim Tev nonākt pie lieliska rezultāta.

Kā viss notiks:

  • Mēs sazināsimies ar Tevi, lai noskaidrotu Tava uzņēmuma intereses un vienotos par tēmu, stāstu, ko vēlies pastāstīt, titriem, balsi un citām niansēm, ko vēlies redzēt.
  • Vienosimies par filmēšanas laiku, kad kopā ar video operatoru varēsim ierasties pie Jums uz filmēšanu.
  • Filmēšanas ilgums būs līdz 2h, bet mums ir pieredze, tā ka labi pārdomātu stāstu var uzfilmēt arī ātrāk.
  • Samontēto materiālu varēsi izskatīt un sniegt norādes, ja vēlēsies veikt vēl kādas korekcijas.
  • Pēc korekciju veikšanas Tu saņemsi gatavo video, kuru varēsi izmantot sava uzņēmuma popularizēšanai interneta vidē un mājaslapas SEO celšanai.
  • Papildus tam – mēs arī varam publicēt šo video savos kanālos – 1188.lv portālā, Sociālajos tīklos, kā arī Youtube kanālā, tādējādi Tavs izveidotais Video stāsts sasniegs plašāku auditoriju, kā arī ar laiku var iegūt labas pozīcijas Google.

Lepojamies, ka 1188.lv ir meklētākais Zīmols Latvijā Google 2019.gadā (pēc Google trends). Mūsu apmeklētāji novērtējuši gan iespēju lasīt dažādu ekspertu un uzņēmumu padomus, uzzināt aktualitātes, ērti iegādāties sabiedriskā transporta biļetes un daudz ko citu!

 Mūsu pieredze un atbalsts palīdz arī uzņēmējiem sasniegt savu auditoriju, parādīt savu uzņēmumu un runāt par dažādiem pakalpojumiem un iespējām.
Mēs ticam, ka vislabākie un uzticamākie padomi ir jāmeklē pie savas jomas profesionāļiem.

Ja arī tu esi gatavs dalīties ar noderīgu informāciju, pastāstīt vairāk par savu uzņēmumu, vai vēlies uzfilmēt video – droši sazinies ar mums!


1188.lv komanda