Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Vai Elīna Didrihsone savu mazuli baros pati?

Elīna Didrihsone, STV Pirmā!

Elīna Didrihsone, STV Pirmā!

Kā zināms, provokatīvā un skandalozu slavu ieguvusī uzņēmēja un influencere Elīna Didrihsone jau kādu laiku ir mazuļa gaidībās. Vai topošā māmiņa ir apsvērusi, kā mainīsies viņas dzīve pēc abu satikšanās, kādi svarīgi lēmumi būs jāpieņem – to sarunu šovā “Kad viņas satiekas” mēģina noskaidrot raidījuma vadītājas.

Kā atklājas sarunā, Elīna ir visnotaļ apņēmīga un optimistiska, un arī pēc bērna piedzimšanas neplāno mest pie malas biznesa ambīcijas un pārvērsties par klusu mājas peli. Mazuli auklēšot abi ar vīru Nauri un maiņām, un, ja būs nepieciešamība, tiks piesaistīta arī auklīte. Par to Elīna nebūt nemulst un nekaunas, tāpat kā par iespēju nolīgt cilvēku, kas palīdzētu saimniecības darbos: “Tas nenozīmē, ka es būtu kļuvusi slinkāka vai tamlīdzīgi. Vienkārši – darbojoties savā biznesā, varu būt daudz produktīvāka, vairāk nopelnīt, nekā mazgājot grīdas.”

Tā kā Didrihsones “firmas zīme” ir arī viņas efektīgais vizuālais tēls, tai skaitā – krūšu implanti, nav brīnums, ka daudzus moka ziņkāre – kā tad būs ar mazuļa barošanu, vai skaistule nebaidīsies sabojāt operācijas rezultātu? “Protams, ka barošu pati! Mans piens ir pats labākais, ko savam bērnam varu dot” – atbildi uz šo jautājumu Elīna neapdomā ne sekundi. Par to, vai barošanas rezultātā necietīs plastiskās operācijas rezultāts, viņa šobrīd nesatraucas nemaz – ja vajadzēs, uztaisīs citu operāciju!

Atgādinām, ka sievišķīgo sarunu šovs “Kad viņas satiekas” skatāms otrdienu vakaros STV Pirmā! vai jebkurā ērtā laikā internetā – 1188 Play.

Skatieties arī:

Kāpēc Elīnai Didrihsonei tā patīk mākslīgais skaistums ?

Elīna Didrihsone izrāda savu veikalu un mājas

Inga Grencberga par māmiņu kļuvusi ļoti agrā vecumā


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...