Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Vai esi jau nobaudījis Rīgas kafiju?

Rīgas kafija

Kad Tu pēdējo reizi devies Rīgas ielās, lai izbaudītu pilsētas skaisto un drudžaino ritējumu? Kad nesteidzīgi izstaigāji Vecrīgas bruģētās ieliņas, baudot pilsētas šarmu un skatus, kas atvilina uz Rīgu daudzos tūristus no dažām pasaules vietām? Kad sēdēji Daugavas krastmalā un vēroji, kā ūdenī peld mākoņi? Kad izbrauci cauri pilsētai nakts aizsegā, kad pilsētas gaismas apspīd ne tikai zemi, bet arī debesis? Rīga ir kas vairāk nekā pilsēta un to saprot ikviens, kurš ļāvies apstāties un pavērties Rīgas dzīvē – vienmēr mutuļojošā un dzīvā. Un tieši tāda pilsēta ir pelnījusi pati savu kafiju – unikālu un ar īpašu vārdu “Rīgas kafija”.

Savai Rīgai sava Rīgas kafija!

Jā, nu, jau vairākus gadus Rīgai ir sava kafija. Tā ir augstākā labuma 100% Arabika kafija, ar vidēju grauzdējuma pakāpi, kas uztur tās garšu tonizējošu un baudāmu. Speciālisti ir ilgi strādājuši, lai apvienotu Latīņamerikas, Āzijas un Āfrikas valstu kafijas pupiņu labākās īpašības vienā, neizsakāmi lieliskā garšas buķetē, turklāt tādā, kura piestāv tieši Rīgas pilsētai. Kafija ir viegla, bet pēc konsistences blīva un ar ļoti patīkamu pēcgaršu. Tieši tādu gribas baudīt, dodoties pastaigā pa Rīgas vēsturiskajiem reģioniem vai vecpilsētu.

Kafija, kas ikdienu padara par svētkiem

Iespējams, kāds teiks, ka šis apgalvojums ir pārspīlēts, bet šķiet, ka “Rīgas kafija” ikdienu patiesi padara svinīgāku. Ja vēl klāt nopērk klasisko “Cielaviņu”, ātri un bez piepūles savās mājās esi uzbūris īstus svētkus un dzīve taču ir jāsvin katru dienu, vai ne?

“Rīgas kafija” kā suvenīrs – īpaša dāvana no Latvijas

Varbūt tas ir kafijas īpašā nosaukuma vai elegantā dizaina dēļ, bet tieši šo tagad vedu kā suvenīru draugiem uz citām valstīm un viņi patiesi to novērtē. Īpaši tie, kuri Latviju kādreiz ir saukuši par mājām. “Laimas” šokolāde, Rīgas šprotes, rudzu maize un, nu, jau arī “Rīgas kafija” kļuvusi par nacionālu suvenīru, kas atkal redzēšanās svētkus padara īpašākus un ļauj aizbraukušajiem sajust to unikālo māju sajūtu, kas nenoliedzami dziļi sirdī mīt jebkuram latvietim, lai arī cik tālu dzīves ceļi viņu aizveduši. Zinu, ka vēlāk ar “Rīgas kafiju” tiek cienāti citu valstu draugi, radi, paziņas, nesot mūsu skaistās galvaspilsētas vārdu pasaulē un ļaujot kaut ar garšu iepazīt mūsu kultūru.

Vai zināji, ka vari pieteikties bezmaksas kafijas degustācijai?

Rīgas kafija” tiek ražota tepat, Mazā Lubānas ielā 4, Rīgā. Tā ir lielākā kafijas fabrika galvaspilsētā un tajā atvestās zaļās kafijas pupiņas tiek grauzdētas un miksētas līdz unikālajai “Rīgas kafijas” garšai. Recepte, protams, ir slepena, bet vari pieteikties uz ekskursiju, kur uzņēmuma pārstāvis izvadās tevi pa kafijas fabriku un ļaus bez maksas nogaršot, kā garšo tikko svaigi pagatavota “Rīgas kafija”. Vēlāk to varēsi nopirkt uz māju vai vienoties ar ražotāju, ka turpmāk darba vietā vari dzert tieši šo: “Rīgas kafijas” ražotājs “Mosenc” piedāvā arī kafijas automātu nomu birojiem, kafejnīcām, restorāniem, pasākumiem, utt.

Starp citu, ja pasteigsies, vari paspēt piedalīties mūsu rīkotā Facebook konkursā. Balvā ir kafijas dzirnaviņas vai 5 kilogrami “Rīgas kafijas”! Ienāc un laimē!

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...