Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Vai ir izdevīgi veidot reklāmu Facebook vai Youtube?

Pexels.com/

Pexels.com/

Tev jau ir uzņēmuma video? Noteikti esi ieguldījis laiku un līdzekļus tā izveidē un ne vienmēr būsi gatavs pacietīgi gaidīt, kamēr jaunais video sasniegs maksimāli lielu auditoriju. Ikviens uzņēmums taču vēlas pēc iespējas ātrāk saņemt rezultātu un sajust atdevi.

Vari, protams, sēdēt un gaidīt, kad ar laiku pūles vainagosies panākumiem un cilvēki atnāks un noskatīsies tavu video paši. Tas būs visilgākais scenārijs.

Daudz veiksmīgāki būs tie, kuri apzināti popularizēs savu video, izvietojot to sociālajos tīklos, mājaslapā, e-pasta kampaņās un citur, tādējādi parādot to saviem potenciālajiem klientiem. Taču arī šis scenārijs, lai gan ir ļoti veiksmīgs ilgtermiņā, tomēr nedos ātru rezultātu.

YouTube vai Facebook reklāmas izveidošana ir lielisks risinājums, kā piesaistīt lielu skatītāju loku īsā laikā un panākt, ka par Jums uzzina maksimāli daudz potenciālo klientu. Labā ziņa - YouTube vai Facebook reklāmas izmaksā krietni lētāk nekā tradicionālās Google Search (meklēšanas) reklāmas. Līdz ar to – tas var būt rentablākais veids, kā sasniegt savu mērķauditoriju, un tagad, kad Tev jau ir savs video – šī iespēja ir jāizmanto!

Video formāta reklāmas priekšrocība - iespējas parādīt sevi potenciālajai auditorijai, kas vēl nav apzinājusies savu nepieciešamību pēc Tava produkta. Šis ir labs starts zīmola vai pakalpojuma atpazīstamības veidošanai, iespēja pastāstīt par jaunu produktu, jaunu filiāli, īpašo dienas piedāvājumu, jaunām diagnostikas iekārtām, akcijām, atlaidēm, kampaņām vai prezentācijām, semināriem un citiem notikumiem Tavā uzņēmumā.

Turklāt šīs reklāmas dod lielisku iespēju definēt savu mērķauditoriju, ko vēlies sasniegt.

Šī ir iespēja, kas noteikti ir jāpārbauda katram pašam, lai varētu pārliecināties par to, ka ir vērts nedaudz ieguldīt, lai sasniegtu maksimālo rezultātu un ticiet – tas ir tā vērts. Tiesa gan, veiksmīgas kampaņas izveidei ir nepieciešama arī izpratne par mērķi, iestatījumiem, vēlamo formātu, ierobežojumiem dažādās platformās un citām niansēm.

Sazinies ar mums un mēs pastāstīsim, kādas ir iespējas Tava uzņēmuma reklāmai!

Mēs varam palīdzēt ne tikai izveidot tava uzņēmuma video vai grafiku, bet arī nodrošināt maksimāli lielu sasniegto auditoriju pēc tam, kad tavs video jau ir izveidots.

Uzraksti mums: info@1188.lv un mēs tev visu pastāstīsim!

1188 komanda