Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Vai Kiviču pāris plāno vēl kādu mazuli?

Kiviču ģimene, 1188 Play ekrānšāviņš

Kiviču ģimene, 1188 Play ekrānšāviņš

Andris un Liene Kiviči jau ir vecāki kuplam bērnu pulciņam no iepriekšējām attiecībām, un abiem ir arī kopīga meitiņa Mia, taču fani arvien nebeidzot uzdot jautājumus par to, vai pāris neplāno vēl kādu kopīgu bērniņu.

Pašmāju realitātes šovā “Slavenības. Bez filtra”, Mātes dienas noskaņās atsaucot atmiņā meitiņas pieteikšanās un gaidīšanas laikā piedzīvotās sajūtas, Liene vieš skaidrību arī vēl kāda mazuļa jautājumā: “Es neslēpju – man ir 42 gadi, vecākajai meitai – 19, un es nekad nedomāju, ka man šādā vecumā vēl varētu būt bērniņš. Bet re kā notika! Tagad ar Andri esam nolēmuši, ka vairāk bērnus nevēlamies, gribam padzīvot vairāk sev. Taču, ja Dieviņš būs lēmis – mēs nepretosimies” – mīļi smaidot, komentē četru meitu māmiņa.

Andris gan piebilst, ka viņaprāt Mia esot ļoti greizsirdīga, pieradusi pie nedalītas vecāku uzmanības, viņai tāds mazs konkurents varētu arī nepatikt. Ko vēl Kivičs iesaka viņu bērnu skaita komentētājiem, uzzināsit, noskatoties šo video!

Skatieties arī:

Kā Liene Kiviča pavadīja Māmiņdienu ?

Andrim Kivičam Latvijā viss šķiet ļoti lēts

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...