Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Vai Olga Kambala tiešām tērē 10 tūkstošus eiro mēnesī?

Olga Kambala, 1188 Play ekrānšāviņš

Olga Kambala, 1188 Play ekrānšāviņš

Daudziem droši vien joprojām atmiņā palicis Olgas Kambalas slavenais izteikums par to, ka komfortablai dzīvei viņai vajadzīgi 10 tūkstoši eiro mēnesī.. Tagad, raidījumā “Slavenības. Bez filtra” Olga atzīst, ka nākamajā rītā burtiski “pamodusies slavena”, taču lielākoties šī popularitāte bija ar “mīnus” zīmi. Taču, vai tā tiešām ir, vai Kambalas kundzes rīcībā ir šāda summa ikdienas tēriņiem?

“Protams, ka ne. Toreiz, tas bija meiteņu raidījumā “Kad viņas satiekas”, man pajautāja par vēlamo summu mēnesī, un turpinājumā mēs visas pasapņojām .. bet to jau neparādīja, tikai manu citātu. Ko tik es par sevi nedabūju dzirdēt un lasīt!” – Olga izgaisina arī šo mītu.

“Patiesībā naudas temats ir diezgan sāpīgs, gan Kasparam, gan man. Kad iepazināmies, viņš bija sajūsmā – pati strādā, pati audzina trīs bērnus, neko viņai nevajag, super, kosmoss! Un tā tas arī kaut kā palika – ka viņa visu pati, viņai jau nevajag. Bet tā nav – es arī esmu sieviete, es arī gribu, lai vīrs par mani parūpējas, palutina, kaut ko uzdāvina. Apnicis pašai visu laiku domāt, kā to nomaksāt, kā šito .. gribas kaut ko sev, pabaudīt. Un tad, ja viņš vēl pastāsta, kādas pasakainas lietas pircis iepriekšējām sievietēm, cik naudas izšķiedis tusiņos .. es uzvilkos ..” – Olga atklāj arī daļu no apstākļiem, kas noveda pie skaļā Turcijas skandāla.

Andrim Kivičam gan šajā sakarā ir šokējoši skarbs komentārs: “Sieviete, kas gaida no vīrieša materiālas dāvanas, ne ar ko neatšķiras no prostitūtas.” Vai šovu aprindās briest jauns skandāls ?

Šīs un citas interesantas detaļas par Olgas Kambalas attiecībām ar vīriešiem un naudu uzzināsit šajā video!

Skatieties arī:

Ko viņš man tādu ir nopircis - Kamabalu pāra Turcijas skandāls

Ko par Kambalu pāra attiecībām domā Andris un Liene Kiviči

Tās bija prostitūtas - Olga Kambala skarbi izsakās par vīra bijušajām

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...