Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Vai patiesībā esi dzimis zem 13. horoskopa zīmes? Čūskneša raksturojums.

Čūskneša zodiaks, foto - Pixabay

Čūskneša zodiaks, foto - Pixabay

Vai jūties lepns savas horoskopa zīmes nēsātājs? Ko Tu teiktu, ja Tava horoskopa piederība tiktu apgāzta kājām gaisā un izrādītos, ka nepavisam neesi kaislīgais Lauva, perfektā Jaunava vai apdomīgie Svari? Kā izrādās, sākotnēji ir bijušas 13 zodiaka zīmes! Kur palika Čūsknesis, zem kuras, iespējams, esi dzimis?

Kāpēc kalendārā ir 12, nevis 13 horoskopa zvaigznāji?

Gan NASA emuāros ziņots, ka saskaņā ar babiloniešu senajiem nostātiem, sākotnēji zodiakā esot bijuši 13 zvaigznāji, gan astrologu gadsimtiem ilgie pieraksti to atzinuši, kas nozīmē to, ka kaut kur starp ierastajiem 12 horoskopu zīmes pārstāvjiem slēpjas arī 13. horoskopa zīmes piederīgie – Čūskneši (Ophiuchus), kuri pēc datiem ir tie, kas dzimuši no 29. novembra – 17. decembrim. Tas nozīmē vien to, ka viss ierastais horoskopa zīmju kalendāra sadalījums tiktu pavisam izmainīts, ja to pakārtotu sākotnējam horoskopa zvaigznāju sadalījumam.

Tieši Čūskneša varbūtība un, iespējams, nepareizais datumu sadalījums horoskopu ietvaros varētu būt iemesls tam, kādēļ daudzi cilvēki neatzīst par patiesu esam sev piedēvētā horoskopa zīmes raksturojumu.

Čūskneša zvaigznājs vienmēr ir bijis daļa no Saules ceļa debesīs (saukts par ekliptiku), tomēr tas vairumā ir palicis ārpus astroloģijas. Mūsdienās zināmā 12 zīmju zodiaka pirmsākumi meklējami aptuveni 2500 gadu senā pagātnē. Tieši ap to laiku tika ieviests jauns kalendārs, kā arī babilonieši sadalīja debesis 12 dažādās sadaļās, kas nejauši sakrita ar kalendāra 12 mēnešiem. Viņi pētīja acīmredzamu saistību starp zvaigznāju izvietojumu debesīs un Saules kustību, tādējādi radās mūsdienās zināmās 12 horoskopa zīmes. Babilonieši redzēja arī Čūskneša zvaigznāju, taču tas glīti neiederējās vienā no 12 sadalījumiem, tādēļ tika nolemts to atstāt ārpus zodiaka.

Zeme gadu gaitā mainījusi savu kustību, kas nozīmē, ka neviens no zvaigznājiem neatrodas tajā pašā vietā, kur bija tad, kad horoskops tika izveidots un sadalīts.

13 horoskopa zīmju sadalījums

 • Mežāzis: 20.janvāris - 16.februāris
 • Ūdensvīrs: 16.februāris - 11.marts
 • Zivis: 11.marts - 18.aprīlis
 • Auns: 18.aprīlis - 13.maijs
 • Vērsis: 13.maijs - 21.jūnijs
 • Dvīņi: 21.jūnijs - 20.jūlijs
 • Vēzis: 20.jūlijs - 10.augusts
 • Lauva: 10.augusts - 16.septembris
 • Jaunava: 16.septembris - 30.oktobris
 • Svari: 30.oktobris - 23.novembris
 • Skorpions 23.novembris - 29.novembris
 • Čūsknesis: 29.novembris - 17.decembris
 • Strēlnieks: 17.decembris - 20.janvāris

Čūskneša rakturojums

Čūskneša zodiaka zīmi simbolizē cilvēks ar čūsku. Tā ir vienīgā zīme, kurai nav pretējas zīmes, polaritātes.

Čūsknesis labi progresē visas dzīves garumā. Tas ir gudrības un zināšanu meklētājs. Zem šī zvaigznāja dzimušiem ir pārsteidzoša ģērbšanās sajūta, stilu izpratne. Čūskneša personības iezīmes vieno daļu no Skorpiona, daļu no Strēlnieka iezīmēm. Čūskneši ir ārkārtīgi ziņkārīgas, atvērtas pārmaiņām, kaislīgas un arī ļoti greizsirdīgas personas. Tiem piemīt eksplozīvs noskaņojums, labs humors, noslēpumains, egoistisks un seksuāls magnētiskums. Tie ir prasmīgi sapņu tulkotāji, mūžīgi gudrības un zināšanu meklētāji, lieliskas ģimenes pamatlicēji, tomēr tas attiecināms gadījumos, ja paši bērnībā piedzīvojuši ģimenes neveiksmes un pametuši to agrā jaunībā. Čūskneši piesaista veiksmi un ir tālredzīgi. Šīs zīmes pārstāvjiem nepatīk dzīves rutīna, tie mēdz būt impulsīvi, sekot instinktiem un arī censties visu mainīt. Bieži domā ar sirdi, nevis galvu, kas varētu būt iemesls, kādēļ tie ir kā citu cilvēku magnēti. Viņi ir empātiski un ar spēcīgu taisnīguma izjūtu.

Pie ne visai pozitīvā var attiecināt Čūsknešu ne tikai greizsirdību, bet arī nespēju pieturēties pie monogāmām attiecībām. Viņi mēdz būt nosodoši un kritiski, nemierīgi un bezatbildīgi, un pat īslaicīgi ļoti vardarbīgi. Mēdz būt sarkastiski, ar sausu humora izjūtu un saglabāt tikai sev noderīgas lietas, ieskaitot pie tām draugus.

Piemērotās profesijas Čūsknešiem

Dzimušiem zem Čūskneša zvaigznāja medicīnas zinātnes var būt vispiemērotākā nodarbošanās. Čūskneši mēdz veselīgi nicināt režīmu, un tā ir jāiesaista profesionālās situācijās, kurās lietas vienmēr mainās, un vienmēr nāk jauni sasniegumi, kas nosaka, ka tie būtu lieliski dziednieki, aptiekāri, nodokļu iekasētāji un ar terapiju saistītu profesiju pārstāvji. Tomēr to novatoriskās rakstura iezīmes var lieliski izpausties kā dzejnieku, mūziķu, aktieru, pārraugu vai priekšnieku, kā arī mūžīgo studentu lomās.

Interesanta lasāmviela:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...