Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

“Vakariņš ar savējiem” šonedēļ muzikālās noskaņās

Samanta Tīna, Kato un Hosams Abu Meri, Vakariņš ar savējiem, 360TV

Šonedēļ viesos pie ģimenēm dodas ārsts un politiķis Hosams Abu Meri un divas dziedātājas - Samanta Tīna un Kato. Tāpēc “Vakariņš ar savējiem” netrūks nedz muzikālu pārsteigumu un jaunu skaņdarbu pirmatskaņojumi, nedz vērtīgi ieteikumi no gastroenterologa Hosama, lai vēderprieki pēcāk nesagādātu raizes.

Pirmajā vakarā iecerēta remonta ballīte pie fitnesa trenera Andra, kura viesības notiek jaunbūvē Jaunmārupes pusē. Viņš, kā jau sportisks vīrietis, slavenības cienās ar veselīgu maltīti, pēc kuras mudinās pārbaudīt spēkus Rokija stilā ar veseri sitot pa traktora riepu. Turklāt pārsteigs arī ar savu romantisko personības šķautni – izrādās Andris ne tikai aizraujas ar fitnesu, bet arī glezno un ļaus arī viesiem izbaudīt "mākslas terapiju." Tālāk slavenību ceļš vedīs uz Kandavu, kur saimniece Ilze sagatavojusi latviskā stilā ieturētu maltīti – ar karbonādēm, štovētiem kāpostiem un biezpiena sacepumu, kam par godu visa ģimene ietērpusies tautastērpos. Varam pačukstēt, ka tieši šajā vakariņā arī pats Hosams Abu Meri pirmo reizi pielaikos latviešu tautas tērpu. Trešais vakars notiks pie mūzikas skolotājas Maritas Jelgavā, kuras vaļasprieks ir ēst gatavošana un konservēšana – turklāt ziemas krājumu gatavošanas meistarklase paredzēta arī ballītē. Kurš vakariņš viesiem patiks vislabāk? Kurš būs uzvarētājs un dosies uz slavenību rīkoto ballīti?

Zemāk skaties 1188 Play video no pirmajām ”Vakariņš ar savējiem” viesībām, kur Samanta Tīna ar koķetiem izteikumiem samulsinās vīrišķīgo Andri, kurš, kā izrādās, ir viņas novadnieks.

Atgādinām, ka ģimenes kopā sanākšanas šovu skaties no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 19.20 kanālā 360TV un jebkurā sev izdevīgā laikā internetā - izklaides platformā Tet+ un 1188 Play.

Ieskaties arī citos "Vakariņš ar savējiem" notikumos:


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...