Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Vecgada vakara rituāli: vēlmju piepildīšanai

Photo by Bart LaRue on Unsplash

Photo by Bart LaRue on Unsplash

Jauns gads – jauna dzīve ir tāds universāls teiciens, kura realizācijai gan būs nepieciešams konkrēts plāns. Vispirms jāsāk ar izpratni - ko tieši gribam mainīt savā dzīvē, kā redzam sevi nākamajā gadā, kurās jomās gribam redzēt lielākās izmaiņas?

Vēlmju kolāža

Vēlmju kolāža ir tā sauktais “ pasūtījuma nodošanas veids Visumam”. Nepieciešama lielāka lapa no stingrāka papīra uz kuras līmējam dažādus no žurnāliem izgrieztus attēlus – lietas, tēlus, simbolus, kuros redzams tas, ko vēlamies . Piemēram, ja gribam aprecēties, tad izvēlamies attēlus ar līgavu un līgavaini, kāzu svinībām, laulības gredzeniem un tos līmējam savā vēlmju kolāžā.

Pēc tam vēlmju kolāžu var turēt redzamā vietā, lai zemapziņā nostiprinātu savus sapņus un mudinātu rīkoties. Ja paļaujamies gan uz visumu, kas radīs atbilstošas situācijas, gan saviem spēkiem, ka būsim drosmīgi un nesēdēsim rokas klēpī salikuši, visticamāk vēlmes no papīra lapas viena pa vienai sāks materializēties arī dzīvē.

Pelni šampanietī

Ja spējam formulēt ļoti konkrētu vēlmi, tad, labākajās krievu romantisko komēdiju tradīcijās, varam, pulkstenim sitot 12, uzrakstām to uz lapiņas, sadedzinām virs šampanieša glāzes, ļaujot pelniem sabirt dzirkstošajā dzērienā, un izdzert.

Lasi arī šos rakstus:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...