Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Veselības ministrs: pie normāla dzīvesveida nevarēsim atgriezties tuvākajā pusgadā

Āra kafejnīca, foto by pixel2013, pixabay.com

Āra kafejnīca, foto by pixel2013, pixabay.com

Veselības ministra Daniels Pavļuts valdības preses konferencē 26.janvārī izteica pateicību iedzīvotājiem par pacietību. Pēc daudzām nedēļām, kad saslimstība bija pieaugusi, beidzot šis pieaugums ir apstājies un ir zināmi uzlabojumi. Viņš arī piebilsts, ka pie normāla dzīvesveida nevarēsim atgriezties tuvākajā pusgadā.

Ja šādi izdosies noturēties, tad līdz nepieceiešamajam līmenim 200 saslimušie 14 dienu laikā uz 100 tūkstošiem iedzīvotāju, kas tiek atzīmēta kā kritiskā robeža, lai varētu spriest par kādiem atvieglojumiem ierobežojumos, mēs sasniegsim pēc apmēram pusotra mēneša.

Ministrs skaidroja, ka nepieciešams arī radikāls saslimšanas samazinājums, masveida vakcinācija, lai varētu atsākties normāla dzīve.

Uz žurnālistu jautājumu - vai redzot esošos rādītājus un saslimšanas samazināšanās tempus, valdībā jau diskutēts, kas notiek pēc 7. februāra, kad beidzās valdības noteiktie šā brīža ieroebežojumi. Ministrs skaidroja, ka šajā kontekstā vēl nepieciešama plaša diskusija visu iesaistīto pušu starpā. Tas tiks lemts tuvāko divu nedēļu laikā.

Jau ziņots, līdz 7.februārim pagarina drošības pasākumus Covid-19 ierobežošanai

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...