Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Veselīgu attiecību pamatā – gan sievietes, gan vīrieša veselība un labsajūta

Uztura bagātinātājs. Attēls: Silvanols

Slikts noskaņojums un pastāvīgs nogurums dažkārt var būt zīme, ka organismā trūkst nepieciešamie vitamīni un citi elementi, kas nodrošina ķermeņa labsajūtu. Savukārt fiziskas labsajūtas trūkums var ietekmēt attiecības ar vistuvākajiem. Tumšie Latvijas rudeņi un garās ziemas var nomākt ikvienu. Kā stiprināt imunitāti un veselību, vairot ķermeņa un prāta labsajūtu un tādējādi uzlabot arī savas attiecības?

Būtisks faktors, izvēloties vitamīnus, ir sievietes un vīrieša organismu atšķirīgās vajadzības. Tādēļ, ja iespējams, sievietēm vajadzētu izvēlēties tieši sievietes organismam piemērotus vitamīnus. Savukārt, vīrietim – tādus, kuru sastāvs atbilst tieši vīrieša organisma vajadzībām.

Īpašās rūpēs par cilvēka organismu Silvanols ir izstrādājis unikālu uzturvielu kompleksu GoLife – sievietei un vīrietim, divās kapsulās piemeklējot labākās komponentes, ko sniedz daba.

Vīrieša veselībai

Novembris ir vīriešu veselības mēnesis. Tas ir īpaši piemērots laiks, lai stiprinātu vīrieša imunitāti un palielinātu enerģijas rezerves organismā. Viens no veidiem, kā to darīt, ir uzņemot minerālvielas, vitamīnus un dabas vielas, piemēram:

 • B2 un B6 vitamīni palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu un samazināt nogurumu un nespēku.
 • Koenzīms Q10 ir viela, kas nepieciešama vispārējai, sevišķi sirds, veselībai un kuru organisms pats sintezē nepietiekami.
 • Maka un tribulis palīdz saglabāt dabisku seksuālo aktivitāti un enerģiju. Makas sakne satur daudz kalciju, magniju, fosforu, kāliju, vitamīnus B, C un E un dzelzi, savukārt tribulis ir ķīniešu medicīnā izmantots augs, kas stimulē vīriešu libido, palielina testosterona līmeni, tiek lietots arī fiziskās izturības, imūnsistēmas stiprināšanai un muskuļu masas palielināšanai.
 • E-vitamīns veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu.
 • Divdaivu ginks un cinks veicina labas kognitīvās funkcijas, proti, asu prātu un spēju ātri reaģēt.
 • Magnijs, kaņepju eļļas taukskābes un tribuļa augļi veicina normālu muskuļu darbību.
 • Linu sēklu eļļa ar dabīgām omega-3 un omega-6 taukskābēm palīdz kontrolēt svaru un uzturēt normālu zarnu funkciju.
 • Kaņepju un linu sēklu eļļas taukskābes veicina normālu sirds un asinsvadu sistēmas darbību un palīdz kontrolēt holesterīna un triglicerīdu līmeni. Palīdz regulēt vielmaiņu procesu, veicina locītavu normālu darbību.

Lai nodrošinātu šīs vīrieša ķermenim un prātam nozīmīgās, svarīgās vielas, Silvanols piedāvā uzturvielu kompleksu GoLife Strong, kurā apvienoti tieši vīrieša organismam nepieciešamie mikro, makro elementi, vitamīni un dabas vielas divās kapsulās. Garšīgā košļājamā ZELTA kapsula satur vērtīgas augstākās kvalitātes augu izcelsmes omega-3 un omega-6 taukskābes no kaņepju un linsēklu eļļām, kas papildinātas ar koenzīmu Q10 un E vitamīnu. PĒRĻU MELNO kapsulu sastāvs palīdz nodrošināt normālu enerģijas vielmaiņu un seksuālo aktivitāti, samazina nogurumu un veicina normālu muskuļu darbību. Vīrieša spēkam, potencei un enerģijai!

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Sievietes veselībai

Stipram vīrietim blakus jābūt skaistai, gudrai un spēcīgai sievietei. Harmoniska un labsajūtā mirdzoša sieviete ir iedvesmojoša, to apstiprinās jebkurš vīrietis. Kas palīdz sievietei tādai būt?

 • Biotīns un cinks palīdz uzturēt ādas un matu veselību
 • Magnijs palīdz samazināt nogurumu un nespēku
 • Cinks un viteksa augļi veicina normālas kognitīvās funkcijas
 • Naktssveces eļļā atrodamās omega-6 taukskābes līdzsvaro hormonālo sistēmu, veicina vielmaiņu un uzlabo ādas izskatu un veselību
 • Hialuronskābe palīdz saglabāt ādas tonusu, elastību un jaunavīgu izskatu
 • Koenzīms Q10 noder vispārējai, sevišķi sirds, veselībai un tam ir liela nozīme jaunības uzturēšanā
 • E-vitamīns veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu
 • Linu sēklas palīdz aizsargāt un atbalstīt veselīgus krūts audus sievietēm, palīdz kontrolēt svaru
 • Kaņepju eļļas taukskābes veicina normālu sirds un asinsvadu sistēmas, kā arī imūnsistēmas darbību

Lai nodrošinātu šīs sievietes ķermenim nozīmīgās, svarīgās vielas, Silvanols piedāvā uzturvielu kompleksu GoLife Beauty, kurā apvienoti tieši sievietes organismam nepieciešamie mikro, makro elementi, vitamīni un dabas vielas divās kapsulās. Garšīgā košļājamā ZELTA kapsula satur vērtīgas augstākās kvalitātes augu izcelsmes omega-3 un omega-6 taukskābes no kaņepju un linsēklu eļļām, kas papildinātas ar koenzīmu Q10 un E vitamīnu. PĒRĻU ROZĀ kapsulu sastāvs palīdz uzturēt hormonālo līdzsvaru, ādas un matu veselību, samazina nogurumu un nespēku. Sievietes skaistumam un labsajūtai!

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.