Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Viesatas upeslokos var izstaigāt lielisku dabas un izziņas taku

1188 - Viesatas upesloki

Dodoties Kurzemes virzienā ir lieliska iespēja Viesatas upeslokos izstaigāt lielisku dabas un izziņas taku, kas vijās gar upes krastu.

Dabas taka met līkumus gar upes krastu un staigājot paveras skaisti dabas skati. Ejot pa taku var apsēsties uz soliņiem, kas ierīkoti gleznainās vietās. Ja dodies uz taku, droši var ņemt līdzi piknikam paredzētās uzkodas, jo takas ietvaros pikniku var sarīkot vairākās speciāli paredzētas vietās.

Takas kopējais garums ir 8,2 kilometri, kas ir garais maršruts ar īsāko atgriešanās ceļu. Takā ir arī marķējums, dzeltena līnija – īsais maršruts, sarkana līnija – garais maršruts, zaļa līnija – īsākais atgriešanās ceļš.

Ejot pa taku, varēs apskatīt daudz un dažādus apskates objektus – 200 gadīgas priedes, dažādus iežu atsegumus no smiltīm, cūku vannas, kā arī varen lielo Spuņņakmeni, kas būs pieejams takas tālākajā punktā. Uz akmeņa var arī uzkāpt un uzņemt skaitas fotogrāfijas.


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...