Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Viesturs Rudzītis - māte dēlu viena nemaz nedrīkst audzināt

Viesturs Rudzītis, ekrānšāviņš 1188play

Viesturs Rudzītis, ekrānšāviņš 1188play

Psihoterapeits Viesturs Rudzītis, kura pretrunīgie izteikumi publiskajā telpā jau vairākkārt ir izraisījuši neizpratni, raidījumā “Sieviete. Personīgi” paudis viedokli, kas atkal varētu izraisīt karstas diskusijas. Proti, psihoterapeits diezgan kategoriski pastāv uz to, ka mātes dēlu bez tēva nemaz nedrīkstot audzināt. Galējā gadījumā, ja tēvs ir gājis bojā vai institūcijas (nevis pati sieviete) atzinušas vīrieti par audzināšanai nepiemērotu, mātes pienākums esot atrast audžutēvu, kuram uzticēt audzināšanas funkciju. “Zēniem pēc septiņu gadu vecuma māte vairs nav tik ļoti nepieciešama, bet pēc 14 gadiem viņi bez tās vispār var iztikt” – tā Rudzītis.

Bet ko par šo jautājumu teiktu cilvēki, kuru tēvi pilnībā atteikušies piedalīties viņu audzināšanā, vai kas auguši bez mātes ? Arī šeit Rudzītim ir gatava atbilde, un tā, iespējams, jūs šokēs. Kāda tā ir – skatieties 1188 Play video!

Skatieties arī:

Valters un Dace Pūces par pēctecību un ģimenes vērtībām

Evita Zālīte - bērni ir lielākā dzīves dāvana

Rūta Dūduma joprojām nav piedevusi tēvam ģimenes pamešanu

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...