Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Viktors Zemgals atklāti par pazemojošāko laiku, kad pelnīja iztiku kā taksists

Viktors Zemgals, 1188 Play ekrānšāviņš

Viktors Zemgals, 1188 Play ekrānšāviņš

Dzīvē dažkārt gadās tādi kardināli pavērsieni, kādus nevaram paredzēt, un kas mūsu dzīvi pilnībā apgriež kājām gaisā. Arī pēdējo gadu notikumi pasaulē tam ir spilgts piemērs, bet Viktors Zemgals raidījumā “Pasaki to skaļi” atsauc atmiņā situāciju pirms aptuveni 30 gadiem, kad Latvija atguva neatkarību. Populārajam mūziķim šīs pārmaiņas atnesa arī ne tik patīkamas sekas – izbeidzās arī “Eolikas” plašā koncertdarbība visā bijušās PSRS teritorijā, un līdz ar to – arī grupas dalībnieku ienākumu avots.

Lai nopelnītu iztiku, Zemgalam pat nācās mest lepnumu pie malas un sēsties pie taksometra stūres. Šos trīs gadus dziedātājs atceras nelabprāt: “Es nekādi negribu aizvainot tos cilvēkus, kas strādā par taksometra vadītājiem, bet man kā māksliniekam šī situācija bija pazemojoša.” Turklāt 90tajos taksista darbs saistījās ar reālu bīstamību, bandītu apkārt bija pa pilnam, un arī Zemgalam vairākas reizes nācās piedzīvot situāciju, kad agresīva kompānija draud ar nazi un liek sevi vizināt visu nakti.

Izeja no drūmās situācijas radās, kad televīzijas diktoru konkursā Viktoru ievēroja toreizējais LTV vadītājs Olafs Pulks, un uzaicināja strādāt par “laika veci” jeb laika ziņu vēstītāju.

Ja Tev nepieciešams taksis, atrodi to te - taksometru pakalpojumos!

Skatieties arī:


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...