Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Vilis Daudziņš lepojas ar savu Zemgales tautas tērpu, kuru rotā īpaša zīļu josta

“Man patīk laiks, patīk briedums, patīk, ka neatrodamies vienā statiskā punktā, kur nav nekādu izmaiņu. Es arvien vairāk saprotu pasauli un cilvēkus, arvien kaut ko jaunu atklāju par tiem” – raidījumā “Pasaki to skaļi” atzīst aktieris Vilis Daudziņš, liekot secināt, ka viņš laikam ir no tiem retajiem laimīgajiem cilvēkiem, kurus novecošana it nemaz nebiedē.

“Es esmu pētnieks, tas vienmēr šķitis ārkārtīgi interesanti. Arī profesionālajā darbībā – “Latviešu stāsti”, “Latviešu mīlestība”, “Vēstures izpētes komisija” un citas izrādes – mēs paņemam kādu sabiedrībā aktuālu tēmu un tad to pētām, tas nekad neapnīk. Arī pašam savs tautas tērps ir viens no veidiem, kā izzināt pasauli un to, no kurienes nākam.”

Vilis pats ir rīdzinieks vairākās paaudzēs, taču viņam ir īpašums Zemgalē, tāpēc savu tautas tērpu lūkojis no šīs puses. Tagad Daudziņu ģimene lepojas ar košiem tautastērpiem, kurus rotā Viļa rokām darinātās detaļas – sudraba jostas sprādze pašam un saktiņa Zanei.

Viļa tērpa galvenais akcents īpaša josta, kas darināta no 18 tūkstošiem pērlīšu – vēstures muzejā atrodamā parauga kopija. “Latviešu dāmām ir ārkārtīgi krāšņi tautas tērpi, bet vīri gan ir mazliet apdalīti – viņiem viss tāds vienkāršs, pelēks. Tad nu gribējās sev arī kādu košāku akcentu un tāds atradās – šīs brīnišķīgās jostas veidolā” – smejot komentē aktieris.

Skatieties arī:

Vilis Daudziņš, 1188 Play ekrānšāviņš

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas