Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

“Viņam patīk, ka citi skatās!” latviešu “bārbijas” mīļotais neesot greizsirdīgs uz pielūdzējiem

Viktorija Vailda, "STV Pirmā!"

Viktorija Vailda, "STV Pirmā!"

Kurai sievietei gan nepatīk komplimenti un uzmanības apliecinājumi, taču par latviešu “bārbiju” dēvētā Viktorija Vailda savas efektīvās ārienes un iespaidīgo krūšu dēļ atzinību no pretējā dzimuma saņem ik uz soļa. Taču, ko par to saka viņas mīļotais vīrietis – itālis, kurš, kā pastāsta Viktorija, runā arī latviešu valodā? Vai nav greizsirdīgs uz pielūdzējiem? Par šo jautājumu otrdienas vakarā “STV Pirmā!” sarunu šovā “Kad viņas satiekas,” sazvanoties ar pašmāju daiļavu Viktoriju, kura šobrīd atrodas Itālijā, interesējās arī Kristīne Virsnīte, Sanda Dejus un Dagmāra Legante – Celmiņa.

Viktorija koķeti sacīja, ka gluži otrādi – dzīves biedrs ir lepns par savas sirdsdāmas ārieni. “Viņam patīk, ka citi arī skatās!” Un kā nu ne, jo pat tik šķietami vienkāršai nodarbei kā sauļošanās pludmalē Viktorijai esot jāgatavojas īpaši. Ja viņa vēlas “ķert iedegumu” guļot uz vēdera, ir jāizrok īpašas bedrītes, kur ievietot kuplās krūtis. Tiesa, visādi citādi iespaidīgās formas Viktorijas dzīvi nekādi neierobežojot.

Interesanti, ka jau no bērnības Viktorija vēlējusies līdzināties lellei Bārbijai un, veicot vairākas plastiskās operācijas, darījusi visu, lai sapnis piepildītos. Nu viņa var lepoties ar septītā izmēra krūtīm, kuras daiļavai izmaksājušas aptuveni 11 tūkstošus eiro. Turklāt Latvijas plastikas ķirurgi tik lielus implantus atteikušies likt, tāpēc Viktorija operāciju veikusi ārzemēs, kur bijis iespējams pasūtīt īpašus implantus, kas gatavoti tieši viņai. Taču, kur gan ņemt tik lielus līdzekļus nemitīgai ārienes pilnveidošanai? Viktorija vaļsirdīgi pastāsta - ja sākumā ceļā pretim ideālajam izskatam viņu atbalstījis draugs, tad līdz ar popularitāti, dalību dažādos TV projektos un intervijām žurnālos, viņa līdzekļus skaistuma uzlabošanai var nopelnīt pati.

Vaicāta, vai skatoties spogulī sievietei patīk tas, ko viņa tur redz, Viktorija nedomājot atbildēs: “Vienmēr!” un pastāsta, ka agrāk viņai par savu izskatu bijuši kompleksi un sieviete kautrējusies, ja kāds pievērsis uzmanību. “Līdz ar manu izskatu mainījās arī mana personība. Esmu kļuvusi vairāk atvērtāka, brīvāka un bez kompleksiem!” atklāti pauž simpātiskā fotomodele. Taču kad dāmas interesēsies, vai Viktorijas viedoklis sakrīt ar viņas mammas domām, sieviete sacīs, ka mamma gan būtu gribējusi, lai viņa vairāk pievēršas savai karjerai un, iespējams, kļūst par dakteri. Taču nu pieņēmusi meitas izvēli: “Sākumā viņai bija grūti pierast pie manām pārmaiņām, bet tagad ir samierinājusies. Viņa saka – ok, ja tev tā patīk, man arī ir labi. Vecākiem ir svarīgi, lai viņu bērni būtu jūtas laimīgi.” Vērtīgu atziņu pauž Viktorija.

Skaties raidījumu "Kad viņas satiekas" otrdienās 21:35.

Izlasi arī:Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...