Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

“Viss ir iespējams” - Katrīna Dimanta par cīņu ar liekajiem kilogramiem

Katrīna Dimanta, "Kad viņas satiekas"

Katrīna Dimanta, "Kad viņas satiekas"

“Tā ir viena lieliska cīņa, kuru nedrīkstu teikt, ka esmu uzvarējusi, jo tā ir cīņa visa mūža garumā. Bet esmu ļoti augstās pozīcijās,” par savu cīņu ar cipariem, kurus rāda svari, otrdienas vakarā viesojoties “STV Pirmā!’ sarunu šovā “Kad viņas satiekas” plašāk būs gatava stāstīt enerģiskā dziedātāja Katrīna Dimanta. Jaunās sievietes uzņēmība ir apbrīnas vērta, jo līdzās mūzikai, viņa ir pat darbojusies kā Dakteris Klauns, iepriecinot ne vienu vien mazo sirsniņu, kura nokļuvusi slimnīcā.

Pirms pieciem gadiem - 2016. gadā jaunā sieviete svērusi 105 kilogramus un lai arī sevi tolaik dēvējusi par laimīgu cilvēku, ar nepatiku skatījusies uz savām fotogrāfijām vai video. Uzsākt ceļu pretim pozitīvām pārmaiņām savā ķermenī Katrīnu iedvesmojusi māsa, kurai izdevies atbrīvoties no liekajiem kilogramiem, tāpēc šim piemēram sekojusi arī viņa. 2017. gadā dziedātāja ar diētas palīdzību četru mēnešu laikā notievējusi par 10 kilogramiem. “Es vienkārši gribēju izskatīties kā es jūtos – tagad izskatos daudz jaunāka, es varu daudz vairāk. Kad man bija liels svars, man neturēja sirds, es nevarēju paskriet. Man likās, ka man riebjas skriet, bet īstenība – nē, es vienkārši nevarēju paskriet!” raidījumā atklāj Katrīna. Tāpat viņa ir pārliecināta – “Viss ir izdarāms” un ar savu piemēru gatava iedvesmot arī citas dāmas.

Sarunu šovu "Kad viņas satiekas" skaties otrdienās plkst. 21:35, televīzijā sievietēm “STV Pirmā!"

Lasi arī:


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...