Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Vitalitātes avots un rūpes par dabu – Francijas kalnos dzimušais Vittel

Minerālūdens Vittel

Vittel ir viens no pazīstamākajiem minerālūdens zīmoliem Eiropā, ko ik dienu lieto vairāki miljoni cilvēku. Tomēr Francijā iegūtais dabīgais avota ūdens no citiem zīmoliem atšķiras ar savu unikālo stāstu un tradīcijām, kā arī ar savām rūpēm par dabu, kas ir viena no uzņēmuma pamatvērtībām. Vittel izprot ikkatra cilvēka un uzņēmuma atbildību pret mūsu planētu, un jau vairākas desmitgades veic mērķtiecīgas, ilgstpējas idejā balstītas darbības, lai mazinātu cilvēka ietekmi uz vidi.

Saglabāt bagātīgos mežus un bioloģisko daudzveidību

Vittel minerālūdens sevī iemieso vitalitāti, spēku un skaistumu, ko radījusi tā ieguves vieta – gleznainie Vogēzu kalni Francijas austrumdaļā. Tumšu, bagātīgu mežu apzaļumotais kalnu masīvs ir pēdējo tūkstošgadi bijis dabīga ūdens ieguves vieta, sevī glabājot unikālu minerālu sastāvu. Rūpējoties par pasakainās lokācijas unikālajām dabas bagātībām, Vittel ir pēdējo 30 gadu laikā iestādījis ap 12 000 koku un aizsargājis 300 hektārus plašo mežu. Uzņēmums rūpējas arī par vietējo faunu, radot īpašas mītnes sikspārņiem, kā arī pielāgotas pajumtes plēsīgajiem putniem.

Vittel aktīvi rūpējas par dabas vērtību un daudzveidības saglabāšanu, ievērojot AGRIVAR programmas principus. Šī programma paredz kolektīvu atbildību, aizsargājot arī augsni un dabīgos biotopus 10 000 hektāru platībā, vienlaikus gādājot arī par Vittel ieguves vietas kvalitāti un dabīgā minerālūdens sastāva nemainīgumu. Uzņēmums arī fokusējies uz pesticīdu pilnīgu izskaušanu un nitrātu līmeņa samazināšanu, dabīgo pļavu un dzīvžogu saglabāšanu starp lauksaimniecības zemēm, pievēršot uzmanību arī konkrētām lauksaimniecības augu kultūrām.

Oglekļa emisiju samazināšana un plastmasas pārstrāde

Reaģējot uz klimata izaicinājumiem un cenšoties samazināt savu ekoloģisko pēdas nospiedumu, Vittel savā darbībā ieviesis arī jaunu bioloģiskās daudzveidības plānu, ne vien fokusējoties uz dabīgo ekosistēmu aizsardzību un ūdens resursu pārdomātu pārvaldību, bet arī plastmasas iepakojumu pārstrādi un oglekļa emisijas samazināšanu līdz minimumam. Vittel 0,7 un 2 litru pudeles, kā arī drīzumā 500 ml pudeles, ir radītas no 100% pārstrādātas plastmasas. Turklāt pilnīgi visas PET pudeles un kartona iepakojums ir pārstrādājams. Uzņēmuma mērķis ir līdz 2025. gadam savākt pārstrādāšanai vismaz 90% no radītajām pudelēm.

Globālās klimata krīzes kontekstā Vittel aktīvi ieņem līdera lomu, lai radītu un saglabātu kopīgu vērtību gan klientiem, gan vietējām kopienām, gan mūsu dabai. Vittel tic, ka vesela ekosistēma ir vitāli svarīga, un bioloģiskās daudzveidības nozīme ir neizmērojama. Līdz ar to, ir jāvelta uzmanība un rūpes ne vien pazemes ūdeņu tīrībai, bet visai apkārtējai teritorijai. Trīsdesmit gadu laikā aktīvi un pārdomāti apsaimniekojot zemi, Vittel ir ne vien parūpējies par pazemes ūdens kvalitātes uzlabošanu, bet arī vietējo dabas vērtību saglabāšanu: ornitologi aizsargājamajā teritorijā ir novērojuši tur reti sastopamo pelēko čaksti un bada dzeguzi.

Raksts tapis sadarbībā ar Vittel

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...