Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Zane Rēvalde atklāti par māsas dzīvi cietumā

Zane Rēvalde, 1188 Play ekrānšāviņš

Zane Rēvalde, 1188 Play ekrānšāviņš

Dzīvē mēdz notikt arī nežēlīgi pavērsieni, kad it kā neko vairs nevar labot, tomēr ir jāatrod sevi spēks dzīvot tālāk, attīrīties un atdzimt par labāku cilvēku. Šāda liela traģēdija pirms gandrīz diviem gadiem notika Rēvaldu ģimenē, kad viena no meitām Ilze Rēvlade alkohola reibumā izraisīja satiksmes negadījumu, kura rezultātā gāja bojā cilvēks.

Par to, ko tas nozīmēja viņai pašai un visai ģimenei, sarunu šovā “Kad viņas satiekas” atklāti stāsta Ilzes māsa, “Veselības centrs 4'' filiāļu un ''Anti-Aging Institute'' vadītāja Zane Rēvalde.

“Brīdī, kad tas notika, mēs ar māsu bijām ļoti atsvešinājušās, viņai bija ļoti grūts periods dzīvē. Mēdz teikt – katrā ļaunumā ir kaut kas labs, un man šķiet, ka ne tikai māsa no cietuma iznāks kā daudz labāks cilvēks, bet arī mūsu attiecības būs pilnīgi citā kvalitātē. Lai saprastu, kā varu māsai palīdzēt, arī pati esmu izlasījusi milzīgu daudzumu tādas literatūras, uz kādu nekad neskatītos agrāk. Māsai savukārt ir viņas mākslinieces talants, caur kuru viņa šajos ļoti ierobežotajos apstākļos mēģina sevi dziedēt – izdzīvot savas sāpes, nožēlu, labošanos. Māsai tagad ir pieejams tikai kartons un zīmuļi, bet tie tiešām ir neparasti darbi, var redzēt, ka cilvēkam, kas tos radījis, ir neaptverami pārdzīvojumi.”

Māsas arī viena otrai raksta neskaitāmas vēstules. Kas tur teikts, un kāds terapeitisks efekts šai sarakstei varētu būt, plašāk skatieties šajā video!

Skatieties arī:

Adriana Miglāne atklāti par ģimenē piedzīvoto traģēdiju

Liāna Brūvere jaunībā pieredzējusi tumšu dzīves posmu

Vents Sīlis - ko varam mācīties no Ukrainā notiekošā ?


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...