Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Žanna Dubska par vīriešiem, kas aiziet pie jaunākām sievietēm

Žanna Dubska, 1199 Play ekrānšāviņš

Žanna Dubska, 1199 Play ekrānšāviņš

Glancēto žurnālu perfektās vāku modeles, sociālo tīklu uzburtā ideālās pasaules un ideālā skaistuma ilūzija … šis spožums mēdz sagrozīt galvu ne tikai padsmitnieču vecuma jaunkundzēm, bet arī visnotaļ prātīgiem vīriešiem vidējos gados. “Otrās jaunības” apžilbināti viņi, kā raidījumā “Sieviete. Personīgi” atzīmē populārā stiliste un imidža konsultante Žanna Dubska, nolemj ne tikai nomainīt automašīnu uz jaunāku modeli, bet līdzīgā veidā – arī sievu.

Tomēr mūžīgu laimi šāds gājiens diez vai garantēs – lai attiecības izdotos, partneriem tajās ir jābūt līdzvērtīgiem, vienā līmenī. Bet šādās laulībās ar lielu gadu starpību neizbēgami pienāks brīdis, kad sašļukušais večuks būs par vecu savai joprojām gana jaunajai sievai. Ko par vīriešiem, kuri pusmūža krīzes ietekmē aiziet pie jaunākām sievietēm domā Žanna Dubska un citas sabiedrībā zināmas dāmas, skaties 1188 Play sižetā.

Skatieties arī:

Sabiedrībā zināmas sievietes par to, kā novecot skaisti

Žannas Dubskas padomi veiksmīgas sievietes tēlam

Sandis Kiops - mīlestībā gadu skaitam nav nozīmes


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...