Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Zaudē līdz pat 3500 kcal vienā treniņā - peintbols

Peintbols, PB telpa

Peintbols, PB telpa

Vai zini, kā vērtīgi un aktīvi pavadīt laiku ar draugiem, vienlaicīgi zaudējot daudz kilokaloriju? Mūsu atbilde ir peintbols. Tas ir ne tikai labs piedzīvojums, bet arī īsts spēka treniņš ķermenim. 2 stundu ilgas peintbola spēles laikā ir iespējams zaudēt 1500-3500 kcal, turklāt vērtīgi ir izvēlēties spēli svaigā gaisā, lai šī treniņa laikā ķermenis tiek apgādāts ar gana daudz skābekli, kas ir tik ļoti nepieciešams sportošanas laikā. Tāpat peintbola spēles laikā ir iespējams nodarbināt dažādas muskuļu grupas, jo pilnīga atdošānās spēlei prasa kustības, ko ikvienā veicam reti: tupšanos, līšanu pa zemi, arī aktīvākas kustības kā sprintu un citas. Un pats labākais ir tas, ka šo treniņu ir grūti uztvert par sporta nodarbību, jo visu laiku ir jautri, ir azartiski un ir aizraujoši.

Līdz 6.jūnijam tu vari pieteikties Facebook konkursam un laimēt 25 Eur dāvanu karti peintbolam vai lāzertagam no "PB Telpa", ko iztērēt kopīgā spēlē ar draugiem. Izredzes laimēt ir tiešām lielas, jo uzvarētāji būs 10!

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...