Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Ziemas feja jau šo svētdien gaidīs bērnus tiešsaistes koncertā

Koncertuzvedumu bērniem “Ziemas fejas stāsti" (Afiša)

Koncertuzvedumu bērniem “Ziemas fejas stāsti" (Afiša)

Šo svētdien - 13. decembrī plkst. 19.00 - notiks tiešsaistes koncertuzvedums bērniem “Ziemas fejas stāsti” (režisore Agnese Malnača), kurā piedalīsies Ilona Bagele (balss), Gustavs Melbārdis (balss), bērnu un jauniešu vokālais ansamblis “Kolibri” (video formātā) un instrumentāla grupa – Ilze Ozoliņa (klavieres), Inita Malnača (čells) un Mārtiņš Kokars (perkusijas). Tas ir pilnīgi bez maksas, tāpēc svētdien, plkst. 19.00 dodies uz www.facebook.com/MazaGilde vai www.mazagilde.lv.

Kas ir Ziemas feja?

Ziemas feja ir kaut kas līdzīgs Ziemassvētku vecītim. Arī viņa sarūpē dāvanas paklausīgajiem un labajiem. Bērni no visas pasaules sūta viņai dažādas vēstules. Vai feja šīs vēstules saņems? Ko vēlas bērni? Ko vēlas pieaugušies? Kāda ir kārotākā šī gada Ziemassvētku dāvana? Šo un vēl daudz ko citu viņa tev pastāstīs šajā koncertuzvedumā, kur skanēs ziemas noskaņām piepildītas melodijas un iemīļotas tradicionālās Ziemassvētku dziesmas.

Bērnus tiešsaistes koncertā piedalīsies:

  • Ilona Bagele - Latvijas Nacionālās operas soliste un viena no pieprasītākajām koncertmāksliniecēm Latvijā un aiz tās robežām, ar vērienīgu pieredzi akadēmiskajā, džeza un populārajā mūzikā.
  • Gustavs Melbārdis - absolvējis NMV Rīgas doma kora skolas mūziklu nodaļu un piedalījies daudzos muzikālos projektos.
  • Bērnu un jauniešu vokālais ansamblis KOLIBRI - viens no labākajiem Latvijas bērnu vokālajiem ansambļiem. Kolektīvs ne tikai sniedz koncertus, bet jau gandrīz desmit gadus piedalās arī LNO izrādēs “Mūzikas skaņas” un “Riekstkodis”.
Koncertuzvedumu “Ziemas fejas stāsti” organizē RKTMC “Mazā Ģilde” ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu.

Ienes Ziemassvētku noskaņu mājās. Lūk, idejas, kā to izdarīt:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...