Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Zobu balināšana – veids, kā iegūt sapņu smaidu

Sapņu smaids, Photo by Ava Motive from Pexels

Sapņu smaids, Photo by Ava Motive from Pexels

Skaists smaids ir pirmais, kas izkausē sirdis, veicina patīkamu komunikāciju un būtiski paaugstina pirmo labvēlīgo iespaidu par personu. Tomēr realitātē skaists smaids daudziem ir vien sapņu smaids. Par laimi mūsdienu estētiskā zobārstniecība ļauj šo sapni piepildīt pavisam ātri!

Uzticies zobārstam

Estētiskā zobārstniecība nav tikai vienveidīga procedūra. Tā iekļauj dažāda veida procedūras, kas piemērojamas katrām klienta vēlmēm, mutes dobuma un zobu veselības stāvoklim, kā arī finansiālām iespējām. Zobārstniecības ‘Valis” zobārsts novērtēs Jūsu vēlmes un mutes zobu stāvokli un ieteiks labāko optimālo risinājumu, kā iegūt skaistu sapņu smaidu. Ir svarīgi sadarboties ar zobārstu un sekot viņa norādēm visa ārstēšanas plāna laikā, lai rezultāts būtu izcils.

Zobu baltināšana un balināšana

Ja zobi ir veseli, bet vēlies iegūt vien baltāku un mirdzošāku smaidu, tad Tev piemērota zobu baltināšana vai balināšana. Ikdienā uzkrāto pigmentu var padarīt gaišāku, ja regulāri apmeklē zobu higiēnistu un lieto baltinošu vai balinošu zobu pastu ikdienā.

Baltinošās zobu pastas ir saudzīgākas, jo nesatur agresīvas balinošas vielas, toties lai gūtu efektu, tās jālieto ilgstoši. Savukārt, balinošās zobu pastas padara zobus baltākus ātrāk un daudz labāk tiek galā ar pigmentu, kas veidojies no smēķēšanas un kafijas dzeršanas, toties padara zobus jutīgākus. Tādēļ izmantot balinošās zobu pastas ieteicams vien reizi dienā, kombinējot otro zobu tīrīšanu ar citu zobu pastu. Jāmin gan, ka grandiozi mainīt zobu toni nav iespējams ne ar vienu no šīm zobu pastām.

Zobu balināšana ar kapēm mājas apstākļos

Pāris toņus gaišākus zobus var iegūt arī izmantojot balinošās kapes. To var darīt mājas apstākļos, iepriekš apmeklējot zobārstu, kas sagatavos īpaši Tev pielāgotu zobu kapi, kā arī saskaņos ar Tevi Tev piemērotāko zobu balināšanas līdzekli. Ar zobārstu tiks saskaņots arī zobu balināšanas laiks – diena vai nakts, kā arī gūsi pamācību, kā pareizi šo procedūru veikt. Kapes ir lietojamas vairākkārt.

Balināšana zobārsta kabinetā

Profesionāla balināšana zobārsta kabinetā ir metode, kad ārsts izolē smaganas, uzklāj uz katra zoba balinošo vielu, kas tiek apgaismota ar zilo lampu, kas aktivizē balinošo vielu.

Otra zobu balināšanas metode ārsta kabinetā ir balināšana ar “Zoom” sistēmu. Arī šajos gadījumos speciālists izolē pacienta smaganas, uz zobiem tiek uzklāts balinošais gēls un ar lampas apgaismošanu tiek aktivizēts. Sistēmu balināšana no balināšanas tikai ar zilo lampu atšķiras ar to, ka ir intensīvāka. Iespējams iegūt ievērojami gaišākus zobus. Papildus pieejamas speciālas zobu pastas, kā arī mutes skalojamie līdzekļi, lai ilgstošāk uzturētu iegūto zobu toņa rezultātu.

Kas jāzina par zobu balināšanu?

Jebkurš zobu balināšanas efekts ilgst līdz 2 gadiem, atkarībā no pacienta dzīvesveida.

Pirms jebkuras zobu balināšanas ir jāapmeklē zobārsts un jāsalabo visi zobu bojājumi, ja tādi ir. Jāapmeklē arī zobu higiēnists, un zobu higiēna jāveic vismaz vienu nedēļu pirms zobu balināšanas procedūras.

Jārēķinās, ka pēc jebkuras zobu balināšanas zobi kļūst jutīgāki un var būt diskomforts, reakcija uz aukstu un karstu, sevišķi 2 – 3 dienas. Mēdz būt arī smaganu kairinājums. Gadījumos, ja diskomforts ir izteikts, un ārsta ieteiktie mutes dobuma kopšanas līdzekļi nesamazina zobu jutību, iespējams, ka būs jālieto pretsāpju zāles.

Vēl viena lieta, ar ko jārēķinās ir tas, ka plombas zobu balināšanas laikā gaišākas nepaliek. Tādēļ pastāv varbūtība, ka pēc zobu balināšanas tās jānomaina, lai pielāgotu jaunajam zobu tonim plombu toni.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...