Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Saturs turpināsies pēc reklāmas

FOTO: "Četri uz koferiem" raibie piedzīvojumi Krētā

Iemīļotais ceļojumu šovs “Četri uz koferiem” dodas uz saulaino un noslēpumaino Krētas salu. Saskaņā ar noteikumiem iepriekšēja brauciena uzvarētājam dziedošajam policistam Nikolajam Puzikovam piebiedrojas TV personība Roberto Meloni, dziedātajā Jenny May un modele, influencere Diāna Kubasova. Kompānija jautra un piedzīvojumi garantēti. Pirmajā dienā par grupas izklaidi atbildību uzņemas temperamentīgais itālis Roberto – viņš visus nolēmis pārsteigt Krētas galvaspilsētā. Vai tur ir ko apskatīt un vai pārējiem šķitīs interesanti pavadīt vairākas stundas muzejā?

Tālāk grupas vadību pārņem dziedātāja Jenny May. Viņa ne vien aizved četrotni uz populārāko brokastu vietu pilsētā, bet turpat galvenajā laukumā – ielu muzikantu pavadībā – sarīko īstas dejas. Kurš ar ko būs pārī, un kā par letiņu izklaidēm teiks vietējie? Četrotne dodas uz vienu no skaistākajām salas pilsētiņām Retimno, kur bauda ekskluzīvas pusdienas. Cik tās maksās, to labāk nezināt… Tālākos notikumus nedaudz pabojā laikapstākļi - Jenny May dienas otrajā pusē Krētā sākas īsta vētra. Vai tas iztraucēs ceļotāju plānus? Zilas pludmales un skaistas bildes tajās - tas noteikti ir influenceres Dianas Kubasovas dienas kārtībā, taču vai pārējiem arī šķiet, ka tieši to viņi vēlas redzēt Krētā? Īpaši saskumis par to, ka kārdinošo pludmaļu apmeklēšana aprobežojas vien ar bildēšanos ir Nikolajs Puzikovs, kurš visa ceļojuma laikā tā arī vēl nav paspējis nopeldēties jūrā.

Diāna, šķiet, nemaz neņem vērā Nikolaja vēlmes un visus aizved arī uz kādu noslēpumainu klosteri, kurā mūku galvaskausi tiek glabāti skapjos un tos iespējams apskatīt ikvienam klostera apmeklētājam. Vakara noslēgums ir pavisam ekskluzīvs – ekskursija un vakariņas ar vīna degustāciju īstā grieķu vīndarītavā. Un tas viss maksā 600 eiro, kas noteikti nav pa kabatai šai ceļotāju grupiņai. Savukārt pēdējā dienā Nikolajs ir nolēmis visus izvizināt pa kalniem ar zirgiem. Vai par to būs priecīgs Roberto, kurš atzīst, ka viņa attiecības ar šiem dzīvniekiem ir sarežģītas. Savukārt dienas uzdevumā četrotnei ir jāizveido videoklips Nikolaja Puzikova dziesmai “Dievs tevi mīl”… Viņi ar šo uzdevumu galā tiks, taču kāds būs rezultāts… To skatieties raidījumā. Piedzīvojums, kuru nedrīkst palaist garām – “Četri uz koferiem” saulainajā Krētā jau sestdien, 1. oktobrī plkst. 20:30, kanālā 360TV un arī internetā 1188Play.

Vairāk par "Četri uz koferiem" lasi šeit:

Četri uz koferiem Krētā, foto: 360TV

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Похожие советы

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas