2019. gada horoskopi

Pixabay.com

Nākamais būs Cūkas gads, un saskaņā ar Ķīnas tradicionālo gadu skaitīšanas sistēmu tas iestāsies 2019. gada 4. februārī plkst. 23:04. Gada valdošā stihija – Zeme, krāsa – dzeltenā un enerģija - sievišķā. Tādējādi, kopsummmā gads varētu būt auglīgs dažādās dzīves jomās, kā arī pietiekami dzīvespriecīgs. Lai piesaistītu labvēlīgas enerģijas, ieteicams svinēt ķīniešu jauno gadu. Varat sarīkot karnevālu, nepiemirstot par īpašu atribūtiku un krāsām apģērbā, bet, lai cūkas šķukurs šoreiz izpaužas maskas veidā nevis atrodoties uz galda. Tātad, izvairāmies no cūkgaļas ēdieniem, jo tā būtu necieņa pret gada valdošo dzīvnieku. Gada ietvaros jābūt aktīviem, tad arī veiksme nepaies secen, tā teikt – „katrs pats savas laimes kalējs”. Sevišķi labvēlīgs periods daiļā dzimuma pārstāvēm, kā arī ar izklaides biznesu saistīto profesiju pārstāvjiem.

Auns - horoskops 2019

Aktīvs gads, jau sākot no janvāra mēneša gribēsi rosīties, uzsākt jaunus projektus. Dari kā vēlies, bet zini, ka biznesa darījumu kārtošanai gada otrā puse tomēr būs veiksmīgāka. Līdz pat pavasarim labs laiks, lai padomātu par veselības sakārtošanu, kā arī fizisko aktivitāšu uzsākšanu, ja līdz šim to neesi darījis. Maijā kāds cilvēks izrādīs tev savas simpātijas, iespējams, uzplauks mīlas romāns. Par gada veiksmīgāko mēnesi saistībā ar darbu varētu izvērsties septembris, savukārt atvaļinājumu ieteicams baudīt vasarā vai gada nogalē.

Vērsis - horoskops 2019

Pastāv visas iespējas uzlabot finansiālo stāvokli, kāds mainīs darba vietu, cits profesiju, vai kas vēl labāk – uzsāks savu privātbiznesu. Arī mīlas frontē gaidāma uzvara, iespējams, satiksi īsto otro pusīti vai uzsāksi kopdzīvi ar jau esošo partneri. Zvaigznes iesaka daudz laika veltīt redzesloka paplašināšanai, sevišķi ceļojot, dibinot kontaktus ar citu tautību, kultūru cilvēkiem. Laikā no janvāra līdz jūlijam sakoncentrējies uz darba lietām, pārējā laikā vari pievērsties citām dzīves aktualitātēm. Iespējams, nolemsi izveidot kādu biedrību, pievērsīsies labdarībai.

Dvīņi  - horoskops 2019

Laiks, kad jāizvēlas prioritātes, jāsaliek punkti uz i, tomēr iespējams, būs grūti koncentrēties, pieņemt lēmumus. Kā darba, tā privātā jomā iespējami pārbaudījumi, ja saņemsies, tad izdosies stabilizēties. Dažāda veida aktivitātēm piemērotāks periods no jūlija līdz septembrim. Tiem, kuriem ir vāja veselība, jādomā, kā uzlabot savu imūnsistēmu. Iespējams, klasiskā medicīna nedos gaidīto rezultātu, un tev nāksies filozofiski izprast, kāpēc piemetusies tieši šī kaite. Katrā ziņā centies saglabāt dzīvesprieku, ej sabiedrībā, veido jaunas iepazīšanās un nevaino citus savās likstās. Ja izdosies iemīlēties, dzīve rādīsies pavisam citās krāsās!

Vēzis - horoskops 2019

Vēzim priekšplānā izvirzīsies privātās dzīves jautājumi, kurš skaidros attiecības ar tuviniekiem, kurš plānos kopīgo budžetu. Labāk klāsies tiem, kas nesen iepazinušies un tagad bauda mīlas svētlaimi, varbūt pat plāno kāzas vai kopdzīves uzsākšanu. Gada sākums mazāk izdevīgs, lai kārtotu nopietnas lietas, veiksmīgāks periods sākot no pavasara līdz pat rudenim. Iespējams, sāksi interesēties par ezotēriskām lietām, apmeklēsi astrologu vai kādus attiecīgos kursus. Decembris paies ģimeniskās noskaņās, sevišķi, ja tev ir bērni, daudz laika pavadīsi mācot viņiem tradīcijas, kopā apmeklēsiet Ziemassvētku pasākumus.

Lauva - horoskops 2019

Droši var sacīt, ka viss būs atkarīgs no tevis nevis ārējiem apstākļiem, tātad, ja izrādīsi iniciatīvu, tev gads izvērtīsies pozitīvi. Kāda lauviņa pakāpsies pa karjeras kāpnēm, cita veidos savu privāto biznesu. Sevišķi veiksies tām, kas saistītas ar izklaides, tūrisma un viesmīlības jomu, pedagoģiju, darbu ar masām. Tava pozitīvā enerģija un dzīvesprieks aizraus apkārtējos, spēsi pulcēt ap sevi domu biedrus. Būsi labestīgs, nevienam neatteiksi padomu vai materiālo atbalstu. Decembris var nākt ar patīkamiem pārsteigumiem, varbūt tavi labie darbi atmaksāsies un tu tiksi paaugstināts amatā vai ielūgts viesoties pie kāda ārzemēs dzīvojoša cilvēka.

Jaunava - horoskops 2019

Ir ļoti svarīgi, lai gada sākumā tu darboties ar pilnu jaudu nevis bremzētu sevi, analizējot ko darīt, ko nedarīt un kāpēc rīkoties tieši tā. Vienreiz noriskē un redzēsi, ka rezultāts neliks par sevi vilties! Vari atļauties jaunu ģērbšanās stilu vai matu sakārtojumu, kas parasti palīdz mainīties arī daudzām citām lietām dzīvē. Profesionālos jautājumus vari kārtot martā, maijā, septembrī un oktobrī, savukārt mīlas jomā labāk veiksies gada izskaņā. Labs gads, lai sāktu savu pieredzi nodot citiem, tas nozīmē, ka neatkarīgi no izglītības, vari pievērsties pedagoģijai. Protams, vēlams paplašināt arī savu redzeloku, apgūstot jaunas mācības.

Svari - horoskops 2019

Kaut kas tevi neapmierinās vai pat satrauks, jau no gada sākuma nespēsi rast sev mieru. Svarīgi, lai šādā brīdī atrastos cilvēki, kas tevi saprot, uzklausa un atbalsta. Katrā ziņā, mājās nesēdi un neļauj sliktam garastāvoklim pāraugt depresīvā noskaņojumā. Iespējams, pacelsies jautājums, vai palikt uz dzīvi dzimtenē vai doties laimes meklējumos uz kādu citu valsti. Neesi pārsteidzīgs, nepieņem šādus lēmumus emociju iespaidā vai, lai aizbēgtu no dzīves realitātes, jo to var nākties rūgti nožēlot. Centies atrast savu ceļu, attīsti intereses, ja nepieciešams, iegūsti citu izglītību. Gados vecākajiem zīmes pārstāvjiem klāsies vieglāk, kamēr jaunākie var padoties apkārtējo ietekmei.

Skorpions - horoskops 2019

Samērā riskants gads, jābūt piesardzīgam darba lietās, sportojot, sēžoties pie auto stūres vai skaidrojot ar kādu attiecības. Katrā ziņā, izaicināt likteni nevajadzētu. Pavasarī aktuālas kļūs tēmas, kas skar nekustamā īpašuma jautājumus. Nav izslēgta dzīves vietas maiņa vai mitekļa labiekārtošana, jauna interjera iegāde. Sieviešu kārtas pārstāvēm patiks labi izskatīties, būs vēlme izcelties sabiedrībā, sevišķi jau vīriešu priekšā. Vasaras periodā noteikti vēlams pievērst uzmanību partnerattiecību sakārtošanai, jo rudenī priekšplānā izvirzīsies karjeras jautājumi.

Strēlnieks - horoskops 2019

Varbūt pienācis īstais brīdis, lai kaut ko mainītu savā dzīvē. Nemeklē sarežģītus ceļus, sāc ar to, kas tev patīk, interesē, pievērsies kādam hobijam un noteikti attīsti sevi filozofiskā virzienā. Reizēm finansiālais faktors var radīt problēmas, tomēr arī ar to tu tiksi galā. Ja nepieciešama darba maiņa, dari to, ja trūkst vajadzīgo zināšanu - mācies! Tev nepatiks, ja kāds uzspiež viedokli, tomēr tai pat laikā, ja izdotos satikt savu garīgo skolotāju, cilvēku, kas kļūtu par autoritāti, tu daudz ko iegūtu. Decembra mēnesī sajutīsi spēku pieplūdumu, varbūt vēlēsies ceļot vai ar vērienu nosvinēt savu dzimšanas dienu.

Mežāzis - horoskops 2019

Laika periodā līdz pavasarim, īsti nebūsi savā ādā, kaut kas tevi neapmierinās sevī vai apkārtējos. Noteikti nesāc skaidrot attiecības ne darbā, ne mājās, jo iespējams tev nebūs taisnība. Aprīlī, maijā vari mācīties vai doties komandējumā, kā arī veidot sakarus ar ārzemniekiem. Atpūtai piemērotāka vasara, bet tas nenozīmē, ka tev jābauda svešzemju kūrorti, varbūt daudz labāk sajutīsies lauku mājās. Daži aizrausies ar netradicionālu mācību izzināšanu. Mežāzis ir tā horoskopu zīme, kurai patīk viss ar tradīcijām, dzimtu saistītais, tāpēc rūpēsies, lai Ziemassvētku laiku visa ģimene pavadītu kopā. 

Ūdensvīrs - horoskops 2019

„Mieru, tikai mieru”: teica Karlsons, protams, ja kāds zina un atceras šo grāmatu un multfilmu varoni. Tātad, tev svarīgi nestresot, būt diplomātiskam, izvairīties no strīdus un negatīvām situācijām. Visa gada ietvaros pirmkārt jādomā par savu veselību, garastāvokli nevis kā parasti jāglābj pasaule. Vari pievērsties veselīgam dzīves stilam, apmeklēt peldbaseinu, sporta zāli, pirti un masāžas. Tev vēl priekšā lieli darbi, tāpēc šobrīd vēlama neliela atslodze. Gada nogalē būs jāmāk darba lietas apvienot ar atpūtu, lai neciestu ne viens, ne otrs. Brīvo laiku centies pavadīt kopā ar mīļoto cilvēku.

Zivis - horoskops 2019

Nozīmīgs gads, kad zivitņai beidzot būs uzsmaidījusi veiksme, jo izdosies kā darba, tā privātajā jomā iecerētais. Protams, nevajag sēdēt rokas klēpī salikušam, aktīvi jāiesaistās visā, nedrīkt laist garām nevienu piedāvājumu. Par finansēm varēsi nesatraukties, alga tev tiks izmaksāta laikā. Toties, ja pats esi grāmatvedis vai materiāli atbildīgā persona, esi piesardzīgs. Viennozīmīgi labāk klāsies radošajiem zīmes pārstāvjiem, kā arī tiem, kuriem trāpījusi Amora bulta. Septembrī vēlams atvilkt elpu, atpūsties, vari doties uz kādu silto zemi, lai pagarinātu vasaru. Gada pēdējos mēnešos viss būs atkarīgs iestrādnēm. Tie, kas bijuši aktīvi, tagad varēs baudīt sava darba augļus.